OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт
Завантаження...
OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт

СОНЯЧНІ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ

Про компанію

Холдинг OKKO GROUP розпочав роботи з проектування й будівництва однієї з найбільших сонячних електростанцій в Західній Україні потужністю 3,4 МВт. Вона базуватиметься у місті Радехові Львівської області. Ще одну схожу станцію, потужністю 3,6 МВт, планується збудувати у Вінницькій області в селі Вендичани неподалік від Могилева-Подільського. Загальний обсяг інвестицій у ці два проекти оцінюється приблизно в 6 мільйонів євро. Їх орієнтовна окупність – 5 років.

Свій перший досвід роботи у сфері сонячної енергетики компанія отримала ще у 2012-2013 роках, коли оснастила геліоколекторами кілька АЗК «ОККО» у південних регіонах України. Завдяки цьому технологічному рішенню вдалося суттєво скоротити витрати автозаправних комплексів на закупівлю електроенергії на ринку. Зараз розглядається можливість облаштування сонячними панелями корпусів центрального офісу «Концерну Галнафтогаз» у Львові.

Наше зацікавлення геліопроектами зумовлено не тільки економічними, а й екологічними міркуваннями, адже сонячна енергія належить до найбільш чистих і на 100% відновлюваних джерел енергопостачання у світі.  

Поділися з друзями: