OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт
Завантаження...
OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт

СКЕЛЕДРОМ THE WALL

Адреса:
вул. Героїв УПА, 72, корпус 40, м. Львів, Україна, 79018
Соціальні мережі:
Про компанію

The Wall – найсучасніший скеледром України, збудований у Львові в 2015 році.  Критий скеледром The Wall займає загальну площу у 250 квадратних метрів, на якій облаштовано 50 трас різної складності.

The Wall має абразивне покриття, укомплектований надсучасним сертифікованим спорядженням провідних світових виробників. Тематично скелером розбитий на кілька зон. Зокрема, тут є зона розминки, боулдерингова ділянка, дитяча штучна скеля і зона високих трас (до 14 метрів). На скеледромі можна тренуватися як з верхньою, так і з нижньою страховками.

Скеледром пропонує послуги персональних та групових занять для дорослих та дітей, а також можливість самостійного відвідування. В The Wall працюють професійні тренери, серед яких – неодноразові призери національних та світових змагань, в тому числі з досвідом підготовки національної збірної України до виступів на чемпіонатах світу. Враховуючи особливості кожного клієнта, тренери розробляють індивідуальний графік занять, допомагаючи правильно спланувати навантаження для максимально ефективного розвитку.

З метою розвитку спорту серед підростаючого покоління у 2016 році на базі скеледрому The Wall за підтримки мережі АЗК «ОККО» створено дитячу збірну зі скелелазіння, учасники якої представлятимуть Львів на національних та міжнародних змаганнях.

Поділися з друзями: