OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт
Завантаження...
OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт

ОККО АГРОТРЕЙД

Адреса:
вул. Пилипа Орлика, 24/1, м. Київ, 04070
Про компанію

«ОККО Агротрейд» – це один із бізнес-напрямків холдингу OKKO GROUP, створений у 2016 році з метою комплексного задоволення основних виробничих потреб агробізнесу, а саме забезпечення їх високоякісним пальним, ефективними міндобривами, фінансовими ресурсами й гарантіями збуту вирощеної продукції.

Компанія пропонує аграріям співпрацю за форвардною програмою, згідно з якою за отримані ресурси сільгоспвиробники розраховуватимуться продукцією майбутнього врожаю. Відповідні домовленості оформляються аграрною розпискою чи договором застави. Отриману в результаті такої співпраці сільськогосподарську продукцію «ОККО Агротрейд» переважно реалізує на експорт.

У 2018 маркетинговому році компанія «ОККО Агротрейд» у 2 рази наростила обсяги фінансування сільськогосподарських виробників у рамках форвардної програми. Для своєчасного проведення польових робіт аграріям було надано майже 1 мільярд гривень у вигляді грошових коштів і товарних поставок мінеральних добрив та пального. 

Учасниками форвардної програми «ОККО Агротрейд» сьогодні є уже понад 200 АПК-виробників – як великі компанії з угіддями в декілька тисяч гектарів, так і фермери з ділянками у 500 гектарів. Пройти процедуру учасника програми може кожен зацікавлений аграрій. У 2018 році «ОККО Агротрейд» суттєво спростила договірну процедуру і скоротила час на розгляд запитів клієнтів – попереднє рішення про співпрацю може бути ухвалене упродовж 1 дня, остаточне – упродовж 5 днів.

Поділися з друзями: