OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт
Завантаження...
OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт

ОККО АГРОТРЕЙД

Адреса:
вул. Пилипа Орлика, 24/1, м. Київ, 04070
Про компанію

«ОККО Агротрейд» – це агронапрямок холдингу OKKO GROUP, створений у 2016 році з метою комплексного задоволення основних виробничих потреб агробізнесу, а саме забезпечення їх високоякісним пальним, ефективними міндобривами, фінансовими ресурсами й гарантіями збуту вирощеної продукції.

Компанія пропонує аграріям співпрацю за форвардною програмою, згідно з якою за отримані ресурси сільгоспвиробники розраховуватимуться продукцією майбутнього врожаю. Відповідні домовленості оформляються аграрною розпискою чи договором застави. Отриману в результаті такої співпраці сільськогосподарську продукцію «ОККО Агротрейд» переважно реалізує на експорт. За 2019 рік обсяг експорту склав майже 700 тисяч тонн.

У 2019 маркетинговому році компанія «ОККО Агротрейд» на 20% наростила обсяги фінансування сільськогосподарських виробників у рамках форвардної програми надавши більше 1 мільярда гривень у вигляді грошових коштів і товарних поставок мінеральних добрив та пального аграріям. 

Учасниками форвардної програми «ОККО Агротрейд» сьогодні є уже понад 300 АПК-виробників – як великі компанії з угіддями від 500 до 30 тисяч гектарів. Пройти процедуру учасника програми може кожен зацікавлений аграрій. У 2019 році «ОККО Агротрейд» суттєво спростила договірну процедуру і скоротила час на розгляд запитів клієнтів – експрес-аналіз потенційної угоди відбувається упродовж 1-2 днів, оформлення договору упродовж тижня.

Поділися з друзями: