OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт
Завантаження...
OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт

БІЗНЕС-СІТІ ТЕХНОПАРК

Адреса:
вул. Героїв УПА, 72 м. Львів, 79018
Про компанію

Бізнес-сіті – це масштабний проект девелоперської компанії «Технопарк», аналогів якому немає в Західній Україні. У його складі – 8 сучасних офісних корпусів на площі понад 63 тис. м2, тисячі облаштованих робочих місць, розвинена інфраструктура, широкий набір сервісних послуг. 

Концепцією бізнес-сіті Технопарк передбачені можливості оренди офісних приміщень різного класу В, В+, А. Площі від 100 до 2000кв.м  

Філософія розвитку Бізнес-сіті базується на трьох головних принципах: гнучкі умови оренди, багате інфраструктурне оточення і зручне розташування. Комплекс знаходиться у Львові в районі вулиць Героїв УПА, Смаль-Стоцького та Федьковича, звідки за 5 хвилин можна добратися на авто до залізничного вокзалу і за 10 хвилин – як до аеропорту, так і до центру міста.

Серед наших партнерів є потужні українські та міжнародні ІТ- компанії: SoftServe, Oracle, Tieto Ukraine Support Services LLC та інші. Окрім них ми плідно співпрацюємо і з такими як: KPMG, Raiffeisen Bank Aval, Oracle, Bilfinger Tebodin Ukraine CFI, МХП (Миронівський хлібопродукт), Imperial Tobacco Ukraine, OKKO GROUP, мережа фітнес-клубів «SportLife», скеледром «The Wall», центр реабілітації Norimed, SoftServ University,  та заклади Food Garage, Інтемпо, 1708 та кав`ярня Чехович.

 

Поділися з друзями: