OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт
Завантаження...
OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт

КОНЦЕРН ХЛІБПРОМ

Адреса:
вул. Хлібна, 2, Львів, Україна, 79035
Про компанію

«Концерн Хлібпром» – один із найбільших виробників хлібобулочних виробів України, який щодня виготовляє близько 160 тонн продукції: хлібної, хлібобулочної, кондитерської та тістових напівфабрикатів.

До структури «Концерну Хлібпром» входить 5 переробних підприємств, що розташовані у Львівській та Вінницькій областях. На кожному виробничому майданчику діє власна акредитована лабораторія якості, що здійснює контроль за продукцією на всіх ланках виробничого процесу.

За 17 років роботи на ринку компанія зарекомендувала себе відповідальним виробником, надійним партнером та прогресивним галузевим оператором. Компанія залишається одним з найбільших інвесторів та роботодавців у регіонах своєї присутності, об’єднуючи навколо себе понад 3000 працівників.

У межах програми технічного розвитку «Концерн Хлібпром» інвестує у високотехнологічне обладнання з Німеччини, Швейцарії, Франції, Голландії. Переймаючи кращий світовий досвід, Компанія дбає про збереження національних традицій виробництва. Хлібозаводи «Концерну Хлібпром» не втрачають рецептів напрацьованих десятиріччями та продовжують політику виробництва з натуральної сировини.

«Концерну Хлібпром» належать такі ТМ, як: «Agrola», «Вінницяхліб» «2go», «Люблянна», «Bandinellі», дитяча лінійка «Джуні». Нещодавно Компанія запустила у виробництво унікальну на ринку України продукцію для допікання вдома: Хліби Шведський, Німецький, Львівський заварний з соняшником та Пшенично-житній бездріжджовий від ТМ Agrola. Незмінним попитом користується преміальна лінійка свіжих хлібів «Хліб Світу»:– «Фінський», «Шведський», «Польський» та «Німецький», лінійка міні-батонів «Грецький» і «Паприкаш» та унікальна дитяча лінійка «Джуні» для дітей віком від 3-х років.

Поділися з друзями: