OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт
Завантаження...
OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт

КОНЦЕРН ГАЛНАФТОГАЗ

Адреса:
вул. Героїв УПА, 72, м. Львів, 79018
Соціальні мережі:
Про компанію

«Концерн Галнафтогаз» (мережа АЗК OKKO) – одна з найбільших автозаправних мереж в Україні з ринковою часткою торгівлі світлими нафтопродуктами понад 23%. До складу компанії входить понад 400 автозаправних комплексів під брендом OKKO. У структурі компанії діє й найбільша в Україні мережа закладів харчування в дорозі, які працюють під брендами Hot café, A la minute, Pasta Mia та Meiwei. 

Окрім цього підрозділи мережі OKKO займаються реалізацією товарів через магазини на АЗК, продажем нафтопродуктів великим та малим гуртом, надають послуги з експертизи якості пального, зберігання і транспортування нафтопродуктів. Компанія має ліцензії на постачання природного газу та електроенергії.

У мережі OKKO діє 9 нафтобаз, 1 газонаповнювальна станція і 19 стаціонарних та мобільних лабораторій контролю якості нафтопродуктів.

У 2009 році «Концерн Галнафтогаз» заснував власну програму лояльності Fishka. На сьогодні вона є найбільшою в Україні мультипартнерською програмою винагород, об’єднуючи крупні національні компанії. Зараз учасниками програми Fishka є понад 9 млн українців.

У 2019 році компанія реалізувала проєкт по реконструкції центрального офісу у Львові. Того ж року на фасаді його 7-поверхової будівлі було змонтовано найбільшу в Західній Україні фасадну сонячну електростанцію потужністю до 200 тис. КВт/год на рік. СЕС складається з 1000 панелей, розташованих на фасаді і даху будівлі.

«Концерн Галнафтогаз» вже більше десяти років є надійним партнером провідних фінансових інституцій світу, серед яких: ЄБРР та МФК. Підприємство демонструє стабільний розвиток навіть в період негативних економічних тенденцій в країні. Досягаючи незмінно високих показників EBITDA, «Концерн Галнафтогаз» є найкращим прикладом фінансової ефективності.

У 2022 р. «Концерн Галнафтогаз» заплатив понад 7,366 млрд грн податків, у 2023 р. – понад 15,590 млрд грн податків.

Поділися з друзями: