OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт
Завантаження...
OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт

КОНЦЕРН ГАЛНАФТОГАЗ

Сайт:
okko.ua
Телефон:
+38 (032) 298 96 01
Адреса:
вул. Героїв УПА, 72, м. Львів, Україна, 79018
Соціальні мережі:
Про компанію

«Концерн Галнафтогаз» (мережа АЗК «ОККО») – одна з найбільших автозаправних мереж в Україні з ринковою часткою 18,6% та річним оборотом у 30 млрд грн (без ПДВ)*. До складу компанії входить понад 400 автозаправних комплексів під брендом «ОККО». У структурі компанії діє й найбільша в Україні мережа закладів харчування в дорозі – 400 кафе (на кожному АЗК) та 36 ресторанів, які працюють під брендами A la minute, Pasta Mia та Meiwei. Також компанія є власником мережі хімчисток Bolla (14 пунктів у Києві й Київській області).

Окрім цього підрозділи мережі «ОККО» займаються реалізацією товарів через магазини на АЗК, продажем нафтопродуктів великим та малим гуртом, надають послуги з експертизи якості пального, зберігання і транспортування нафтопродуктів. 

У мережі «ОККО» діє 10 нафтобаз і 16 стаціонарних та мобільних лабораторій контролю якості нафтопродуктів.

У 2009 році «Концерн Галнафтогаз» заснував власну програму лояльності Fishka. На сьогодні вона є найбільшою в Україні мультипартнерською програмою винагород, об’єднуючи крупні національні компанії. Зараз учасниками програми Fishka є 4 млн українців.

«Концерн Галнафтогаз» вже більше десяти років є надійним партнером провідних фінансових інституцій світу, серед яких: ЄБРР, МФК. Підприємство демонструє стабільний розвиток навіть в період негативних економічних тенденцій в країні. Досягаючи незмінно високих показників EBITDA, «Концерн Галнафтогаз» є найкращим прикладом фінансової ефективності.

У 2017 р. «Концерн Галнафтогаз» заплатив понад 4 млрд грн податків.

*За 2017 рік

Поділися з друзями: