OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт
Завантаження...
OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт

ЛІНКС ЛАБОРАТОРІЇ

Адреса:
вул. Героїв УПА, 72, корпус 41, м. Львів, Україна, 79018
Про компанію

Компанія «Лінкс Лабораторії» заснована у 2005 році, володіє власними виробничими потужностями та власними складськими приміщеннями, які знаходяться у м. Стрий (Львівська обл.).

Завод Компанії «Лінкс Лабораторії» сучасний виробничий майданчик, оснащений напівавтоматизованими високотехнологічними лініями провідних українських та європейських виробників. Підприємство спеціалізується на виготовленні побутової хімії, авто хімії та автокосметики під власною торговою маркою EXOL побутової хімії для щоденного прибирання та професійних засобів для потреб бізнесу, клінінгових компаній, HoReCa, промислових підприємств, сухі, рідкі пральні засоби та кондиціонери для прання під власними торговими марками PORADA, LYNKS LABORATORIES, а також приватних торгових марок на умовах контрактного виробництва. Сучасне обладнання дозволяє виготовляти широкий асортиментний ряд. Середньодобова потужність виробничого підрозділу становить 20 тонн на добу.

Розроблений асортимент автохімії налічує понад 100 найменування омивачів скла, охолоджуючих рідин, автокосметики, професійних засобів для авто мийок та супутніх товарів. Побутова хімія представлена засобами для щоденного прибирання та професійними миючими засобами, всього 78 позицій.

Команда інженерів-технологів невпинно працює над удосконаленням існуючих продуктів та розробкою нових із унікальними властивостями для задоволення потреб клієнтів.

У своїй діяльності ТОВ «Лінкс Лабораторії» керується стандартами міжнародної системи менеджменту якості ISO 9001:2015.

Поділися з друзями: