OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт
Завантаження...
OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт

АШАН став новим клієнтом «ОККО» з корпоративного харчування

АШАН став новим клієнтом «ОККО» з корпоративного харчування
1 лист. 2017 р.

«ОККО» продовжує розвивати напрямок корпоративного харчування. З осені 2017 року співробітники вже 13 гіпермаркетів АШАН по всій Україні щодня зможуть обідати стравами з ресторанів «ОККО». Сторони домовилися про те, що кухарі «ОККО» регулярно готуватимуть обіди для персоналу магазинів АШАН у Києві, Львові, Харкові, Дніпрі, Чернігові та Житомирі. Загалом це майже 2000 осіб.

 «В Україні ринок корпоративного харчування є ще достатньо молодим. Багато працедавців лише починають впроваджувати практику централізованого харчування для своїх співробітників. Тому мережа «ОККО» націлена на те, щоб стати одним з крупних гравців у цій сфері, – розповідає керівник ресторанного напрямку «ОККО» Андрій Янчук. – Нашими перевагами є великий досвід у ресторанному бізнесі та можливість організувати корпоративне харчування у будь-якому місці України».

Сьогодні корпоративними клієнтами ресторанів «ОККО» уже є низка промислових підприємств з великим штатом, зокрема, завод компанії «Фуджікура Аутомотів Україна» поблизу Львова, завод «Електроконтакт Україна» у Бродах (Львівська область) та інші. Для їх обслуговування компанія відкрила окремий кухарський цех та встановила додаткове обладнання у ресторанах, уже інвестувавши в новий напрямок бізнесу понад 2 мільйони гривень. 

У рамках проекту корпоративного харчування ресторани мережі «ОККО» зараз готують близько 4000 обідів щодня. За бажанням клієнта доставка їжі може відбуватися у 2-3 зміни. При цьому «ОККО» організовує й роботу лінії роздачі у приміщенні замовника. Якщо ж такої можливості немає, тоді кінцевим споживачам страви надаються у зручних ланч-боксах.

Щоденно до складу обіду від «ОККО» входить на вибір по дві перших страви, дві других, два гарніри, два салати й десерт. Меню постійно ротується таким чином, щоб упродовж місяця поєднання страв у складі комплексної пропозиції жодного разу не повторювалося. Співпраця з першими двома маркетами АШАН у Львові розпочалася ще у грудні 2016 року. З огляду на позитивні відгуки співробітників керівництво мережі АШАН в Україні звернулося з пропозицією налагодити таку ж співпрацю й у Києві. Сьогодні ресторани «ОККО» уже обслуговують 3 об’єкти цієї торгової мережі у столиці, а в листопаді до переліку їх клієнтів увійде ще 8 магазинів, як у Києві, так і в інших містах України.

Поділися з друзями: