OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт
Завантаження...
OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт

Брендинг ОККО від агенції Banda Agency визнали на міжнародному рівні

Брендинг ОККО від агенції Banda Agency визнали на міжнародному рівні
30 жовт. 2018 р.

26 жовтня в Берліні престижною міжнародною дизайнерською премією Red Dot Design Awards* 2018 нагородили найкращі проекти. Серед більш ніж 8000 дизайнерських рішень з 45 країн світу оновлений брендинг автозаправних комплексів мережі ОККО як «місця для ідей», від креативної агенції Banda Agency, отримало міжнародне визнання та гран-прі конкурсу в номінації «Комунікаційний дизайн».

«В серпні на конкурсі кращих дизайнерських проектів Red Dot Design Awards* 2018 новий брендинг ОККО вже отримав відзнаку Best of the Best. І тепер ми надзвичайно горді з того, що отримали ще й головну нагороду премії - Red Dot Grand Prix, – прокоментував маркетинг-директор мережі ОККО Василь Дмитрів. – Ми вітаємо команду Banda Agency з премією «Найкраща агенція світу 2018 року» та вже з другою поспіль нагородою Red Dot Grand Prix. Майже рік ми спільно працювали над новою маркетинговою стратегією і пишаємось, що нам вдалось створити новий брендинг мережі ОККО, який є сучасним, гнучким, емоційним, і, головне, близьким для наших клієнтів».

Щодня тисячі людей відвідують ОККО і ми працюємо над тим, щоб не бути для наших клієнтів просто заправкою. Протягом року автозаправні комплекси мережі ОККО перетворюються з місць із відповідним набором сервісів, на місця, де відвідувач зможе відпочити, підзарядитися, поспілкуватися з позитивними людьми і, можливо, надихнутися на нові ідеї.

Згадати всі кольори нового брендингу мережі ОККО, що отримав гран-прі, можна за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1upfb5OibHaQgvtg_9k90UbUQ998aWjKu/view

 

* The Red Dot Award – міжнародна дизайнерська премія, яку вручають більш ніж 50 років. Щороку премія вручає сім гран-прі – за видатне досягнення у комунікаційному дизайні

Поділися з друзями: