OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт
Завантаження...
OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт

«Будинок Іграшок» приєднався до програми винагород Fishka

«Будинок Іграшок» приєднався до програми винагород Fishka
17 груд. 2017 р.

У передсвятковий зимовий час Fishka підготувала чудову пропозицію для всіх учасників програми винагород. Відтепер купувати якісні безпечні іграшки та подарунки для дітей можна ще вигідніше, адже найбільша українська мережа магазинів «Будинок іграшок» стала новим партнером програми. Відтепер за кожен придбаний у цій мережі товар 5% його вартості нараховуватиметься балами на картку Fishka.

В «Будинку Іграшок» вірять, що всі ми залишаємося дітьми, незалежно від віку, тому асортимент магазинів настільки широкий, що знайти іграшку можна як для немовляти, так і для дорослого. Разом з тим, здійснюючи покупки в «Будинку Іграшок», можна бути впевненим, що іграшка буде не тільки гарною і розвиваючою, але і безпечною. На сьогодні ця мережа нараховує 48 магазинів у 15 містах України.

Нове партнерство ще раз доводить: мати в гаманці картку Fishka просто необхідно. Адже накопичені в партнерській мережі бали можна обміняти на товари та послуги в інших партнерів програми лояльності. Наприклад, отриманими за покупки в «Будинку Іграшок» балами можна заправити авто в мережі АЗК «ОККО» чи обміняти їх на новий аксесуар для свого гаджета в магазинах «АЛЛО». Адже Fishka – це мультипартнерська програма винагород, яка об'єднує мережу АЗК «ОККО», супермаркети «Фуршет», магазини цифрової техніки «АЛЛО», Райффайзен Банк Аваль, страхову компанію «Універсальна», мережу «Аптека Доброго Дня» та «1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА», сервіс замовлення автомобілів з водієм Uber, торгову мережу з продажу годинників «Дека» та багато інших.

 

Стати учасником програми чи отримати детальну інформацію про всі її переваги, можливості й актуальні акції можна тут: myfishka.com/offers

Поділися з друзями: