OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт
Завантаження...
OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт

Fishka та Uber оголосили про створення унікальної програми винагород для водіїв Uber

Fishka та Uber оголосили про створення унікальної програми винагород для водіїв Uber
10 січ. 2017 р.

Вигідні ціни на якісне пальне та смачна кава чи чай в подарунок при заправці на АЗК «ОККО», знижки на послуги автосервісу й купівлю автотоварів – такі основні переваги матимуть водії Uber, користуючись новою карткою Fishka & Uber. Про випуск таких кобрендових карток домовилися найбільша українська коаліційна програма лояльності Fishka і міжнародний мобільний сервіс виклику авто з водієм Uber. Наприкінці грудня перші українські перевізники вже отримали від Uber цю вигідну картку.

Користувач картки Fishka & Uber матиме знижку у розмірі від 2 грн/л при заправці бензином чи дизельним пальним, залежно від кількості поїздок, які робить на місяць, та 1 грн/л при заправці газом на «ОККО». При тому всі, хто заправлятиме від 25 літрів, отримуватимуть в подарунок смачну каву чи чай. Окрім того, з цією ж карткою додатково до бонусних пропозицій водій отримує й великий набір знижок від партнерів програми Fishka: 5-15% – на купівлю шин, дисків, акумуляторів у магазинах мережі «Шипшина», 12% – на автозапчастини у мережі «Еліт-Україна» (www.eshop.elit.ua), 10% – на послуги СТО, шиномонтажу та автомийки від сервісу www.carbook.ua, 20% – на послуги страхування від страхової компанії «Універсальна». Додатковими перевагами є й можливість отримувати вдвічі більше балів за купівлю товарів у супермаркетах «Фуршет» та аксесуарів у магазинах цифрової техніки «АЛЛО». Надалі ці бали можна обміняти на корисні винагороди від програми Fishka.

«Uber – це технологічна платформа, яка з'єднує користувачів і водіїв-партнерів. Успішна робота цієї платформи полягає як в наданні високої якості послуг для користувачів, так і в залученні нових партнерів, – додає Аркадій Вершебенюк, генеральний менеджер Uber в Україні. – Саме тому оптимізація витрат партнерів для нас не менш важлива, ніж робота з користувачами. Партнерство з Fishka дасть нашим партнерам можливість відчутно економити на пальному, автозапчастинах та обслуговуванні автомобілів, страховці та навіть щоденних витратах, зберігаючи при цьому гідний заробіток».

Поділися з друзями: