OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт
Завантаження...
OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт

Fishka визнана кращою програмою лояльності серед українських автозаправних мереж

Fishka визнана кращою програмою лояльності серед українських автозаправних мереж
16 серп. 2018 р.

Програма лояльності Fishka, ініціатором та оператором якої є мережа АЗК ОККО, визнана найбільш вигідною для автомобілістів. Такого висновку дійшли аналітики незалежної дослідницької організації – Інституту споживчих експертиз, протестувавши програми лояльності 9 найбільших автозаправних компаній України. 

Програми порівнювалися за 5 ключовими критеріями: доступність і легкість приєднання до програми; накопичення балів/бонусів; використання балів/бонусів; спеціальні акції й пропозиції для учасників програми; мобільний додаток. За кожен із цих пунктів нараховувалася відповідна кількість балів. Програма Fishka набрала 41 бал із 45 можливих, обігнавши найближчого з конкурентів  на 5 балів. Детально ознайомитися з результатами дослідження можна на сайті Інституту споживчих експертиз за цим посиланням.

Серед основних переваг програми Fishka експерти відзначили практику постійних персональних знижок і пропозицій для клієнтів, можливість накопичувати і витрачати бали не тільки на АЗК ОККО, а й ще у 1500 торгових точках партнерів програми (серед них – супермаркети «Фуршет», магазини цифрової техніки «Алло», косметики – Prostor, дитячих товарів – «Будинок Iграшок», мобільна мережа Lifecell, автосервісні центри, банки, страхові компанії тощо). Окрім того, широкі можливості автомобілістам відкриває й мобільний додаток Fishka. Адже за його допомогою можна не тільки збирати і витрачати бали, слідкувати за їх балансом, а й користуватися сучасним сервісом OKKO Pay, який дає змогу купувати пальне, омивачі, каву, навіть не звертаючись до каси, а безпосередньо біля ПРК чи кавомашини. 

«Картка Fishka – це найбільш мультифункціональний інструмент з усіх існуючих аналогів, –  підводять підсумок автори дослідження. – Завдяки отримуваним за картою Fishka знижкам купувати пальне на ОККО навіть економічно вигідніше, ніж в операторів, які початково пропонують нижчу ціну, але надають при цьому мінімум бонусів або взагалі ніяких».

Поділися з друзями: