OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт
Завантаження...
OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт

Керівник Концерну Хлібпром – лідер рейтингу «ТОП-300 кращих менеджерів України»!

Керівник Концерну Хлібпром – лідер рейтингу «ТОП-300 кращих менеджерів України»!
14 серп. 2018 р.

Генеральний директор ПрАТ «Концерн Хлібпром» Владислав Аверченко увійшов до переліку лідерів рейтингу «ТОП-300 кращих менеджерів України», ставши 2м у рейтингу керівників компаній агросектору та 17м у загальному рейтингу ТОП-менеджерів країни 2018 року.

Як повідомляє організатор конкурсу журнал «Дело», список ТОП-менеджерів формувався на базі рейтингу «ТОП-100» найбільших виробничих і сервісних компаній України за 2017 рік для проведення подальшої оцінки.У фінальний список увійшли СЕО найбільших компаній України за рівнем доходу в 19 галузях. Всього у рейтингу взяли участь 300 топів з різних індустрій.

На фінальний бал кожного учасника впливали три оцінки. 50% склала рентабельність чистих продажів компанії за минулий рік, 30% - оцінка топ-менеджерів 10 профільними HR-експертами за такими критеріями, як особиста, інноваційна і корпоративна ефективність, і 20% - голоси читачів Delo.UA, які вони віддали ТОП-менеджерам під час онлайн-голосування на сайті.

Вітаємо керівника компанії одного з найбільших виробників хлібобулочних виробів України «Концерну Хлібпром» – Владислава Аверченка – з отримання цього почесного статусу та бажаємо чимало цікавих та своєчасних можливостей для нових професійних злетів.

Поділися з друзями: