OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт
Завантаження...
OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт

«Концерн Галнафтогаз» представив дев’ятий звіт зі сталого розвитку

«Концерн Галнафтогаз» представив дев’ятий звіт зі сталого розвитку
6 лист. 2017 р.

«Концерн Галнафтогаз» (мережа АЗК «ОККО») оприлюднив дев’ятий нефінансовий звіт діяльності за 2016 рік. Документ отримав назву «Більше, ніж АЗК», яка підкреслює мультисервісність автозаправних комплексів мережі. Враховуючи сучасні європейські тренди оформлення звітів зі сталого розвитку, цьогорічний документ було реалізовано в форматі «landing page». Це дозволяє в інтерактивній формі переглянути основні досягнення компанії, а беручи до уваги стратегію Go Green, знімає потребу в друці видання.

«2016-й рік став для нас роком позитивних трансформацій і стратегічних змін. Ми продовжили ініціювати законодавчі зміни, спрямовані на детінізацію галузі. Також головний вектор розвитку був спрямований на підвищення техногенної та екологічної безпеки на наших автозаправних комплексах та інших інфраструктурних об’єктах, на ефективну взаємодію компанії з партнерами, клієнтами, співробітниками та українським суспільством. Сьогодні ми вже не уявляємо свого розвитку без проектів, спрямованих на сталий розвиток компанії», – зазначив президент «Концерну Галнафтогаз» Віталій Антонов.

У нефінансовому звіті було задекларовано стратегію розвитку, яку компанія реалізує у 2017 році. Нею передбачено інвестувати у розвиток мережі «ОККО» орієнтовно 24 мільйони USD, які буде спрямовано на встановлення нових LPG-модулів (до 50 одиниць до кінця року), реконструкцію внутрішнього простору магазинів, кафе та ресторанів на АЗК, капітальні ремонти, ІТ-проекти. Компанія ставить перед собою мету утримати та зміцнити лідерські позиції, яких було досягнуто у попередні роки, а також активно розвивати нові напрямки бізнесу.

«Концерн Галнафтогаз» оголосив і фінансові результати 2016 року. Незважаючи на збереження кризових явищ в економіці країни та низьку купівельну спроможність населення,  компанії вдалося досягти позитивного фінансового результату. Зокрема, «Концерн Галнафтогаз» отримав майже 770 мільйонів гривень чистого прибутку. Виріс і чистий валовий дохід – майже на 6%, порівняно з показниками за попередній рік. Водночас компанія незмінно дотримується курсу на повну та своєчасну сплату всіх податків. В цілому за 2016 рік загальна величина сплачених податків становила 4,72 мільярда гривень.

У 2016 році мережа «ОККО» продовжила підтримку благодійних ініціатив, спрямованих на допомогу медикам, котрі працюють на Сході України, та на збір речей для малозабезпечених верств населення. Водночас компанія долучилася й до благодійних проектів спільно з новими партнерами з числа волонтерських організацій і громадських активістів. Так, у 2016 році було ухвалено рішення підтримати проекти, пов’язані з допомогою онкохворим дітям, розвитком дитячого скелелазіння та популяризацією внутрішнього туризму.

Нефінансовий звіт «Концерну Галнафтогаз» підготовлено відповідно до керівництва зі звітності у сфері сталого розвитку GRI-G4. Ознайомитися з повною версією звіту у зручній формі можна за посиланням – http://okkoreport.com.ua/

Поділися з друзями: