OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт
Завантаження...
OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт

Мережа «ОККО» відкрила АЗК нового формату в центрі Дніпра

Мережа «ОККО» відкрила АЗК нового формату в центрі Дніпра
12 груд. 2016 р.

З початком зими на перетині однієї з центральних магістралей Дніпра – Слобожанського проспекту та вулиці Любарського – розпочала роботу новозбудована АЗК «ОККО» у сучасному форматі. Автозаправний комплекс відзначається вигідним розташуванням – на з’їзді з Центрального мосту, при цьому має можливість оперативно обслуговувати великий потік машин.

На АЗК встановлено 10 паливо-роздавальних колонок, 3 з яких – газові. На кожній із ПРК можуть заправлятися по 2 автомобілі одночасно. Для зручності клієнтів на заправці працює 2 операторні. Одна з них, менша, обслуговує суто тих клієнтів, які заправляються скрапленим газом. Тут же вони можуть замовити на касі й смачну каву, солодощі чи товари першої необхідності. При цьому у приміщенні з великою операторною працює просторе кафе із зоною для смачного відпочинку та магазин із широким асортиментом товарів. Наприклад, на цьому АЗК водії мають змогу спробувати нові оригінальні хот-доги від «ОККО» зі смаками кулінарних регіонів світу, натуральні крем-супи, ситні сендвічі та інші пропозиції від смачної заправки.

АЗК на вулиці Любарського, 2М став уже 14 комплексом мережі «ОККО» у Дніпрі та на під’їздах до нього. Незважаючи на високу конкуренцію на регіональному ринку пального, компанія активно розширює коло клієнтів у Дніпропетровській області. Як уже повідомлялося, навесні 2016 року тут було відкрито одразу 4 автозаправних комплекси «ОККО» нового формату. 

Поділися з друзями: