OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт
Завантаження...
OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт

На межі соціальної ініціативи та мистецтва: ОККО встановила арт-об’єкт, присвячений безпеці за кермом

На межі соціальної ініціативи та мистецтва:  ОККО встановила арт-об’єкт, присвячений безпеці за кермом
12 вер. 2018 р.

Мережа АЗК ОККО встановила арт-об’єкт, покликаний закцентувати увагу водіїв та пасажирів на необхідності постійного використання ременів безпеки – автомобільне крісло у натуральну величину. Скульптура створена з 1 079 заглушок для ременів безпеки, які свідомі водії здавали на АЗК мережі по всій Україні у рамках акції «Здай заглушку – обери життя»*. 

Наразі побачити незвичну скульптуру можна у територіальному сервісному центрі МВС Києва (проспект Степана Бандери, 26 Б). Згодом крісло розпочне подорож іншими містами України, де буде нагадувати громадськості про важливість дотримання правил безпеки на дорозі. 

«Спочатку, коли акція тільки стартувала, ми планували просто утилізувати зібрані заглушки. Згодом зрозуміли, що приклад водіїв, котрі взяли участь в акції, допоможе врятувати ще не одне життя. Так народилася ідея створити арт-об’єкт і відправити його в турне по країні. Ми вдячні державним органам, що підтримали нашу ініціативу й долучилися до проекту. Сподіваюся, що спільними зусиллями нам вдасться зменшити статистику кількості ДТП в Україні», – розповідає Ярослава Полякова, керівник департаменту корпоративних комунікацій мережі АЗК ОККО.

Перший день експозиції креативного автокрісла супроводжувався акцією для всіх відвідувачів сервісного центру МВС: кожен, хто зробив фото, сидячі у кріслі з пристебнутим ременем безпеки, та виклав його у соціальні мережі з хештегом #благаюживи*, отримав від ОККО корисний набір автомобіліста: світловідбивальні жилети та наклейки.

«Таке крісло дає можливість ще раз замислитись над тим, наскільки важливо використовувати ремені безпеки. Дуже доречне і розташування крісла – так ще більше водіїв зверне увагу на цю проблему і будуть, як і я, завжди пристібатися за кермом», – ділиться враженнями Анна, водій з семирічним досвідом та учасниця акції.

Нагадаємо, що проект «Благаю, пристебнись», у рамках якого й пройшла акція «Здай заглушку – обери життя», стартував із закликом використовувати ремені безпеки і дитячі автокрісла у листопаді 2017 року. Протягом 6 місяців було проведено 12 тренінгів в різних областях України на тему безпечних подорожей на автомобілі з малечею, в яких взяли участь близько 1000 молодих батьків-клієнтів мережі АЗК ОККО, працівники освіти, поліції та медицини. Окрім акції зі збору заглушок компанія також запустила серію навчальних відеосюжетів про особливості використання дитячих автокрісел, провела активації у соціальній мережі та розіграла 80 сертифікатів на придбання дитячих автокрісел.

Поділися з друзями: