OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт
Завантаження...
OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт

OKKO Group профінансував аграріїв на 1 мільярд гривень

OKKO Group профінансував аграріїв на 1 мільярд гривень
11 лют. 2020 р.

За 2019 рік холдинг OKKO Group надав сільськогосподарським виробникам понад 1 мільярд гривень матеріально-технічними ресурсами у рамках своєї форвардної програми з підтримки АПК. Це на 20% більше, ніж за попередній рік. Загальна вартість заявок за три повноцінні сезони напряму досягла 5 мільярдів гривень. 

«Суть форвардних угод полягає в тому, що ми надаємо аграріям пальне, мінеральні добрива, природний газ, інші товари чи пряме фінансування авансом, а розрахунок за них

отримуємо сільськогосподарською продукцією,– пояснює генеральний директор аграрного напрямку OKKO Group Олександр Ніколенко. –У 2020 році ми маємо намір також надавати послуги зі зберігання, сушіння зернових культур на власних потужностях, організувати власну переробку олійних культур». 

Щосезону кількість заявок на участь у форвардній програмі агронапряму OKKO Group зростає приблизно удвічі. Торік (включно з січнем 2020 року) від аграріїв надійшло уже близько 400 звернень. Більшість учасників форвардної програми ОККО – це дрібні й середні господарства з угіддями від 500 до 30 тисяч гектарів. Як зазначає Олександр Ніколенко, аграріїв приваблює не тільки гнучкість фінансових умов, а й оперативність ухвалення рішень та мінімум бюрократії. Експрес-аналіз потенційної угоди експерти ОККО здійснюють упродовж 1-2 днів, для оформлення форвардного контракту достатньо тижня. 

За 2019 рік OKKO Group реалізувала майже 1 мільйон тонн сільськогосподарської продукції. Понад 70% реалізовано за прямими експортними контрактами, решту продано на внутрішньому ринку. Основне місце у збутовій корзині посідають культури зернової групи – пшениця й кукурудза, у меншій мірі – олійні. 

З метою максимально зручного забезпечення аграріїв мінеральними добривами холдинг облаштував три склади - у Вінницькій, Хмельницькій та Рівненській областях. Упродовж 2018-2019 років в OKKO Group створено власний парк автомобілів-зерновозів, інвестувавши в цей проект понад 100 мільйонів гривень. Сьогодні у ньому налічується уже 45 транспортних одиниць. Парк обслуговує, як власні потреби холдингу, так і зовнішніх клієнтів.

Поділися з друзями: