OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт
Завантаження...
OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт

ОККО Group разом із благодійним фондом «Рідні» передали лікарням Львова та області апарати штучної вентиляції легень

ОККО Group разом із благодійним фондом «Рідні» передали лікарням Львова та області апарати штучної вентиляції легень
3 лип. 2020 р.

Зокрема 8 апаратів ШВЛ передали у 1-шу Міську клінічну лікарню імені Князя Лева, у 5-ту Міську клінічну лікарню, 1-ий Пологовий будинок на вулиці Мечникова та у Стрийську Центральну районну лікарню.

«Ще в березні – на початку карантину - ми чітко зрозуміли, де саме ми можемо бути корисні тут і зараз й почали працювати над втіленням. Так, наша компанія долучилася до ініціативи Міністерства охорони здоров’я України та профінансувала 50 000 перевезень медичних працівників до робочих місць через сервіси UberUklon, Bolt та Opti майже по всій країні. Та на цьому ми вирішили не зупинятися. Допомагали медичним закладам захисними костюмами, рукавичками, дезинфікуючими засобами. Сьогодні передаємо апарати штучної вентиляції легень» - коментує керівник департаменту корпоративних комунікацій ОKKO Ярослава Полякова.

«Ще на початку карантину фонд «Рідні» повідомляв про ініціативу об’єднання бізнесу задля допомоги медикам. Адже в такий час допомагати має кожен із нас. Тому «Рідні» разом із партнерами закупили засоби захисту для лікарів: захисні костюми, окуляри, респіратори, а також рентген апарат, апарати штучної вентиляції легень, які передали в опорні лікарні Львова та області», – наголосила  Марта Федорів, президентка фонду «Рідні».

Поділися з друзями: