OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт
Завантаження...
OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт

OKKO Group виходить на ринок мінеральних добрив

OKKO Group виходить на ринок мінеральних добрив
2 лист. 2017 р.

Холдинг OKKOGroup оголосив про вихід на новий ринок – тепер агровиробники можуть законтрактувати в компанії не тільки пальне, а й азотні та комплексні добрива. Вже сьогодні в рамках проекту їх можна придбати як вагонними партіями, так і дрібнішими – із власних складів, котрі відкрито у Хмельницькій (Ярмолинці) та Рівненській областях (Нова Любомирка). Незабаром ще один запрацює й у Вапнярці Вінницької області.

«Наш холдинг продовжує активний розвиток агротрейдингового напрямку, стратегічна мета якого – закривати 100% потреб фермерів у товарних ресурсах для їхніх виробничих процесів, – вважає  віце-президент OKKOGroup Юрій Кучабський. – Ми вже забезпечуємо їх паливно-мастильними матеріалами, мінеральними добривами, плануємо постачати засоби захисту рослин та іншу необхідну продукцію. За ціновим критерієм наші послуги є цілковито конкурентними на ринку, а висока репутація бренду «ОККО» гарантує, що кожен замовник отримає товар належної якості, своєчасно і в необхідній кількості».

На кожному з уже відкритих складів може зберігатися до 4 тисяч тонн міндобрив одночасно. В Ярмолинцях та Новій Любомирці облаштовано ємності під сухі добрива, а у Вапнярці – в тому числі й для зберігання рідких.

Важливою перевагою для аграріїв є те, що закупівля добрив можлива і через форвардну програму компанії «ОККО Агротрейд». Згідно з її умовами, за придбані зараз міндобрива, пальне тощо покупець може розрахуватися зерном чи іншою продукцією майбутнього врожаю. Ще один варіант – це оформлення угоди в рамках програми гарантованих платежів, яку «ОККО Агротрейд» започаткував спільно з «ПриватБанком».

В останні роки ємність українського ринку мінеральних добрив становить 4 мільйони тонн на рік. Цей ринок має чіткий сезонний характер з піками споживання навесні, коли переважає попит на азотну групу, і восени, коли активніше закуповуються комплексні міндобрива. У собівартості продукції АПК на мінеральні добрива припадає в середньому 15-20% усіх витрат, при цьому основне фінансове навантаження припадає на періоди жнив і посівної. Співпраця з OKKO Group дає змогу аграріям збалансувати свої видатки, отримавши при цьому не тільки надійного постачальника добрив та паливно-мастильних матеріалів, а й потенційного покупця своєї продукції.     

Детальніше з пропозиціями по мінеральних добривах можна ознайомитися на сайті.

Поділися з друзями: