OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт
Завантаження...
OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт

«ОККО» імпортуватиме природний газ в Україну

«ОККО» імпортуватиме природний газ в Україну
6 жовт. 2017 р.

OKKO Group має намір самостійно імпортувати природний газ як для потреб власних бізнесів, так і для реалізації на ринку України. Для цього уже отримано ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу та попередньо проведено переговори з потенційними його постачальниками. Перші надходження природного газу з Польщі у компанії очікують вже у жовтні.

«Донедавна ринок природного газу в Україні був занадто зарегульованим і непрозорим, проте нинішня лібералізація дає нам шанс не тільки успішно стартувати у цьому бізнесі, а й стати помітним гравцем на українському газовому ринку», – вважає  віце-президент OKKO Group Юрій Кучабський. – Впевнений, що в нагоді нам стануть і значний досвід співпраці з західними компаніями у сфері імпорту нафтопродуктів, і достатній фінансовий ресурс, окрім того ми також добре орієнтуємося в тонкощах законодавства ЄС».

За його словами, співпраця з холдингом матимете низку конкурентних переваг. Насамперед,  це висока репутація бренду «ОККО» як надійного партнера. Ті промислові споживачі, які упродовж багатьох років безперебійно забезпечуються нафтопродуктами від мережі «ОККО», зможуть тепер закуповувати й газ від того самого постачальника. Для таких клієнтів OKKO Group пропонуватиме вигідну комплексну цінову пропозицію. Також покупці зможуть скористатися гнучкими системами оплати за придбаний газ. Окрім цього, співпраця з великою, економічно потужною бізнес-групою виступає гарантом надійності як для приватних, так і для державних покупців природного газу.   

У перспективі OKKO Group планує укласти контракти з кількома постачальниками природного газу, а також закуповувати його безпосередньо з європейських газових хабів. Так само зараз вивчається можливість продажу цього ресурсу не тільки напряму приватним бізнесам, а й через систему державних тендерів ProZorro.

Поділися з друзями: