OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт
Завантаження...
OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт

«ОККО» представила перший ресторан за межами АЗК – паназійський Meiwei

«ОККО» представила перший ресторан за межами АЗК – паназійський Meiwei
23 лист. 2017 р.

«ОККО», чия мережа закладів харчування в дорозі є найбільшою в Україні, відкрила в Києві перший ресторан за межами автозаправного комплексу – паназійський Meiwei. Новий заклад, що позиціонує себе як «смартфуд», розташований в центрі міста на вул. Велика Васильківська, 23. Він став 40-им рестораном мережі «ОККО» та 2-им в форматі паназійської кухні Meiwei.

Зараз загальна частка непаливних продажів компанії складає 30%. І за останні 3 роки цей показник щорічно зростає на 25%. Розвиток мережі ресторанів – один із стратегічних пріоритетів для «ОККО».В тому числі в компанії чітко спостерігають тенденцію росту частки відвідувачів, які приїжджають до ресторану чи кафе спеціально на обід, але при цьому можуть навіть не заправляти авто – нині це кожен 2-ий гість закладів «ОККО».

Ці показники, ринкові тренди, а також той факт, що перший Meiwei (розташований на АЗК «ОККО» в Києві на вул. Новокостянтинівська, 4а) за останній рік показав приріст по доходу в 40%, стали підґрунтям для старту нового вектора – відкриття першого ресторану за межами АЗК.

«Комплекси «ОККО» вже давно сприймаються нашими гостями не лише як місце для заправки авто. І успішний запуск 1-го ресторану Meiwei на АЗК, який ми відкрили наприкінці 2015 року, вкотре це довів, – коментує Дмитро Рассказов, віце-президент з роздрібної торгівлі та маркетингу мережі «ОККО». – В наших планах - відкриття нових закладів Meiwei в різних форматах: це будуть ресторани на АЗК та за їх межами, а також фудкорти «експрес», які можна реалізувати в ТРЦ та інтегрувати в зони кафе на АЗК. До кінця 2018 року плануємо також розширення географії за межі Києва – до мережі ресторанів приєднаються заклади в Одесі та Львові».

За менше ніж 2 роки з моменту відкриття першого Meiwei його відвідали понад 250 тисяч гостей. Окрім цього у грудні 2016 року компанія запустила власну службу доставки Meiwei, через яку можна замовити більшість страв з меню ресторану.

Поділися з друзями: