OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт
Завантаження...
OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт

ОККО виходить на ринок бітуму

ОККО виходить на ринок бітуму
30 лип. 2021 р.

Холдинг OKKO Group придбав першу партію спеціальних автомобілів-бітумовозів, щоб налагодити власну логістику і збут бітуму в Україні. Автотехніку закуплено в українського виробника Everlast (Одеса) й турецької компанії Ali Riza Usta (Конья). Крім того, на ОKKО розпочали формування власного парку вагоноцистерн для перевезення бітуму.

Постачати бітум в Україні холдинг ОKKО розпочав ще торік, але досі використовував орендований транспорт. Нині ж компанія має намір створити власний повний цикл від закупівлі продукту у виробника до доставки його замовникові за місцем призначення. 

«Зважаючи на стан доріг в Україні, бітум ще довго залишатиметься ходовим товаром. Торік ми спостерігали, як обсяги споживання цього продукту перевищили 1 мільйон тонн, удвоє перевищивши показник 2019 року. У 2021-му такої стрімкої динаміки вже не буде, але високий попит на бітум збережеться, пояснює віцепрезидент OKKO Group Юрій Кучабський.– І наша мета – стати одним з ключових операторів на цьому ринку».

За його словами, для цього у компанії є достатньо підстав. По-перше, ОKKО має давні налагоджені ділові зв’язки із підприємствами-виробниками в Польщі й Білорусі, звідки імпортує бітум. А це є запорукою того, що компанія здатна забезпечити замовників ресурсом вчасно і в потрібних обсягах. По-друге, добре розуміючи специфіку будівництва доріг OKKO Group готова постачати клієнтам бітум з відтермінуванням оплати. На майбутнє ОKKО розглядає можливість організації й імпорту в Україну бітуму морським шляхом.

Поділися з друзями: