OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт
Завантаження...
OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт

Плюс 5 реанімобілів для медиків

Плюс 5 реанімобілів для медиків
26 лип. 2022 р.

Компанія ОККО підтримала ініціативу Першої леді країни Олени Зеленської зі збору коштів на реанімобілі в рамках другого Саміту перших леді та джентльменів, який відбувся 23 липня. Кошти, які компанія перерахує через платформу UNITED24, підуть на закупівлю 5 машин швидкої допомоги класу С.

Швидкі будуть обладнані всім необхідним, щоб допомогти медикам доправити до лікарні важкопоранених: кисневими балонами, кардіомоніторами та дефібриляторами, електрокардіографами та апаратами штучної вентиляції легень.

«Ми впевнені, що ці реанімобілі допоможуть врятувати нашим медикам не одне життя, - коментує керівник департаменту корпоративних комунікацій ОККО Ярослава Полякова.– Це далеко не перша допомога нашої компанії. Так, ми майже з перших днів безкоштовно годуємо захисників у гарячих точках, співпрацюємо з фондом «Повернись живим»; допомагаємо пальним фондам, які займаються евакуацією, доставкою гуманітарних вантажів та авто для ЗСУ; допомагаємо пальним для потреб відновлення інфраструктури Чернігова та низки міст Київської області».

Зазначимо також, що компанія стала і партнером проведення другого Саміту перших леді та джентльменів. Захід був покликаний вкотре привернути увагу світу до війни, яка вже п’ятий місяць триває в центрі Європи, та людей, що постраждали від бойових дій.

Поділися з друзями: