OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт
Завантаження...
OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт

Проекти ОККО уже три роки поспіль отримують престижну національну нагороду

Проекти ОККО уже три роки поспіль отримують престижну національну нагороду
17 груд. 2018 р.

17 грудня проект «Благаю пристебнись! Безпека на дорозі» мережі АЗК ОККО був визнаний одним із переможців Всеукраїнського конкурсу кейсів корпоративної соціальної відповідальності. Кейс був відзначений на щорічній Національній конференції «Бізнес, що змінює країну» й отримав нагороду в номінації «Забезпечення відкритості, безпеки, життєстійкості й екологічної стійкості міст і населених пунктів».

З 2009 року організатором конференції та конкурсу кейсів виступає Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» за партнерством міжнародної консалтингової компанії «EY». За 9 років організаторами премії вже зібрано понад 300 кейсів від провідних компаній України.

Проекти учасників оцінювало журі, до складу якого увійшли авторитетні міжнародні експерти з 10 країн світу. Загалом в конкурсі взяло участь 23 українські компанії, які змагались за перемогу в номінаціях. Міжнародне журі оцінювало практики компаній на інноваційні рішення та методи реалізації, практичну цінність, інтегрованість підходу до бізнес-стратегії, соціально-економічні результати для компанії та суспільства, зв’язок з ЦСР та формат самого кейсу.

Проект «Благаю, живи! Безпека на дорозі» від ОККО триває в Україні вже 4 роки поспіль, його черговий етап – «Благаю, пристебнись!» стартував у листопаді 2017 року і тривав 6 місяців у різних форматах: тренінги у 10 регіонах України, відеокурс для молодих батьків, конкурси, акції тощо. За півроку вдалось охопити аудиторію в 3,5 млн українців.

Компанія ОККО вже втретє стає переможцем Всеукраїнського конкурсу кейсів корпоративної соціальної відповідальності. В 2016 році проект з облаштування дитячої кімнати в центральному офісі у Львові отримав нагороду за вклад у досягнення гендерної рівності. А минулого року ОККО відзначили за зменшення нерівності з кейсом встановлення на АЗК мережі контейнерів для збору вживаних речей, що безкоштовно передаються малозабезпеченим та нужденним категоріям громадян.

Поділися з друзями: