OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт
Завантаження...
OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт

Страхова компанія «Універсальна» вийшла зі складу холдингу OKKO Group

Страхова компанія «Універсальна» вийшла зі складу холдингу OKKO Group
6 лист. 2019 р.

6 листопада 2019 року компанія FFHL Group Ltd., дочірнє підприємство Fairfax Financial Holdings Limited (Канада) - холдингової компанії з фінансових послуг зі штаб-квартирою в Торонто (Канада), придбала контрольний пакет акцій Страхової компанії «Універсальна», яка раніше входила до холдингу OKKO Group.

Рішення про продаж акцій СК «Універсальна» прокоментував засновник OKKO Group Віталій Антонов, який раніше обіймав посаду голови Наглядової ради компанії: «Продаж своєї частки акцій «Універсальної» – зважене рішення. За роки роботи на ринку вона набула певної цінності, у тому числі фінансової. Це прозора та стабільна компанія із професійним менеджментом, яка, до речі, одна з небагатьох страхових компаній України, котра щорічно проходить міжнародний аудит. Згідно рейтингу Forinsurer входить до ТОП-10 страхових компаній України та рейтингу фінансової надійності за національною шкалою на рівні uaАА+».

Зазначимо, що Fairfax Financial Holding Limited - міжнародна компанія, яка працює  на ринку з 1985 року й сьогодні має міцні позиції на канадському, американському страхових ринках, також працює в Південно-Східній Азії, Східній Європі, Близькому Сході та Бразилії. За рішенням нових власників, в результаті угоди ніяких змін в операційній діяльності Страхової компанії «Універсальна» не планується і всі страхові контракти зберігають свою силу у відповідності з умовами, на яких вони були укладені.

 

Поділися з друзями: