OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт
Завантаження...
OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт

Віталій Антонов очолив рейтинг кращих управлінців-засновників бізнесу 2020 року

Віталій Антонов очолив рейтинг кращих управлінців-засновників бізнесу 2020 року
27 лист. 2020 р.

Журнал «Топ-100. Рейтинги крупнейших» спільно з виданням Delo.ua підвели підсумки голосування й експертних оцінок та склали великий рейтинг кращих управлінців України серед представників бізнесу та держкомпаній. Засновник ОККО Group Віталій Антонов посів першу сходинку серед 10 кращих управлінців-засновників бізнесу.

Загалом у лонг-лист увійшли 160 керівників великих компаній України. Свої оцінки при формуванні рейтингу ставили експертне журі, редакційна колегія видання та читачі сайту Delo.ua. До уваги бралися 5 критеріїв: ефективне управління, емоційний інтелект, запровадження інновацій, стратегічне мислення, антикризове управління.

Експерти та читачі високо оцінили розвиток мультигалузевого холдингу під керівництвом Віталія Антонова. Засновник групи отримав найбільшу кількість балів серед українських бізнесменів, які створили та розвивають власні компанії.

«Будь-який бізнес - це, перш за все, люди. Команда, якій ти довіряєш та яка з тобою на одній хвилі. Той рівень, якого досягли сьогодні бізнеси OKKO Group на ринку - це, насамперед, наш спільний командний результат, - сказав Віталій Антонов. – Дякую кожному з нашого великого колективу, що ви зі мною, і ми робимо соціально відповідальний та дуже потрібний суспільству бізнес в Україні».

Крім того, сучасний підхід до ведення бізнесу дозволив Віталію Антонову перемогти також у номінації «Візіонер ринку» даного рейтингу.

OKKO Group представлена на ринку мережею автозаправних комплексів ОККО, яких вже 410 на дорогах України. Крім того, холдинг протягом 4 років інвестує в сільське господарство, розвиває будівельний бізнес, а також є великим гравцем на ринку хлібобулочних виробів тощо.

Увесь рейтинг можна подивитись тут.

Поділися з друзями: