OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт
Завантаження...
OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт

За перший рік діяльності «ОККО Агротрейд» експортував 500 тисяч тонн зернових

За перший рік діяльності «ОККО Агротрейд» експортував  500 тисяч тонн зернових
26 жовт. 2017 р.

За 2016/2017 маркетинговий рік компанія «ОККО Агротрейд», що входить до складу холдингу ОККО Group, відправила на експорт 500 тисяч тонн зернових. Наступного року обсяги такого експорту планується наростити у півтора-два рази.

Крім зернової групи, компанія також постачає на зовнішні ринки й олійні культури. Сьогодні на експорт іде понад 90% сільськогосподарської продукції, отриманої «ОККО Агротрейд». На внутрішньому ринку найбільшим покупцем компанії є «Концерн Хлібпром» –  один з провідних виробників хлібопродукції у Західній Україні.

«Минулий маркетинговий рік став для нас періодом становлення, упродовж якого ми потужно заявили про себе на ринку,  –  зазначив комерційний директор «ОККО Агротрейд» Олександр Кучеренко. –  Висока репутація бренду «ОККО» допомогла нам швидко знайти свою нішу в українському агросекторі й послужила найкращою гарантією надійної та чесної співпраці  для наших партнерів-аграріїв».

Ключовим інструментом, який «ОККО Агротрейд» пропонує підприємствам АПК, є форвардна програма, згідно з якою компанія забезпечує партнерів пальним, добривами чи безпосередньо фінансовими ресурсами у період польових робіт. Вони ж розраховуються не одразу, а вирощеним урожаєм. Для аграріїв це простий і зрозумілий механізм, який дозволяє їм залучити кошти в періоди найбільших фінансових навантажень у галузі –  жнив і весняно-польових робіт.

«Сьогодні основними партнерами форвардної програми «ОККО Агротрейд» є дрібні й середні господарства з угіддями від 500 до 30 000 гектарів, проте ми не робимо для потенційних партнерів жодних обмежень щодо розмірів земельного банку й відкриті до співпраці з усіма охочими, – повідомив Олександр Кучеренко.  –  У поточному маркетинговому році ми уже стартували з оновленою програмою фінансування сільгоспвиробників, в якій врахували більшість побажань наших клієнтів. Зокрема, спростили процедуру ухвалення рішень, додали до програми можливість фінансування грошима. При цьому наша ставка фінансування і надалі залишатиметься однією з найбільш конкурентних на ринку».

Поділися з друзями: