OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт
Завантаження...
OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт

Засновник OKKO Group увійшов до трійки кращих ТОП-менеджерів України

Засновник OKKO Group увійшов до трійки кращих ТОП-менеджерів України
15 лип. 2020 р.

Журнал «Фокус» опублікував традиційний щорічний рейтинг кращих-топ-менеджерів України, в якому відзначено по 3 кращих управлінці з 13 різних галузей економіки. Уже п’ятий рік поспіль до трійки топів у сфері рітейлу входить засновник OKKO Group та президент компанії ОККО Віталій Антонов.

Основним критерієм вибору при укладанні рейтингу було опитування галузевих експертів та учасників відповідних ринків, які провели журналісти «Фокуса». Цього року експерти оцінювали, наскільки вдало та ефективно компанії працювали в умовах кризи, викликаної світовою пандемією.

«Падіння непаливних продажів нам вдалося уникнути за рахунок перегляду асортименту і процесів. Однак через тиск пандемії на бізнес компанії довелося тимчасово згорнути нові інвестиційні проєкти, переглянути витрати на АЗК, призупинити набір співробітників. Ми прогнозували скорочення попиту на нафтопродукти задовго до "паливної кризи" і протягом декількох років робили ставку на розвиток непаливних продажів", - зазначив виданню Віталій Антонов.

Поділися з друзями: