OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт
Завантаження...
OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт

ЖБК «Ваш Дім» отримала престижну європейську нагороду

ЖБК «Ваш Дім» отримала престижну європейську нагороду
27 лист. 2017 р.

Архітектурний проект Villa Magnolia, який у Львові реалізує житлово-будівельна  компанія «Ваш Дім», цього року став одним із переможців престижного конкурсу  European Property Awards 2017-2018. Журі у складі 70 експертів визнало проект Villa Magnolia кращим у номінації «Розвиток житлової нерухомості».

Результати конкурсу були оголошені у Лондоні. Після цього проект «Вашого Дому» було рекомендовано до участі в гранд-фіналі International Property Awards 2017-2018, де уже конкуруватимуть проекти не тільки з Європи, а й з усього світу. Своє рішення журі цього конкурсу винесе у грудні.

«Мандруючи Віднем, Мюнхеном, Женевою, ми всюди помічали цілі квартали затишних малоповерхових сучасних будинків (їх ще називають “нові вілли”), у яких пізнавали багато рис свого рідного міста. Саме архітектура Львова 20-30-х років минулого століття з її вишуканими віллами у стилі функціоналізму і надихнула компанію на створення ЖК Villa Magnolia – сучасного комплексу малої поверховості, де враховані природні потреби людини у приватності та комфорті,  –  розповідає директор компанії «Ваш Дім» Володимир Гаразд. – У перспективі ми плануємо спорудити цілий квартал такої малоповерхової забудови у межах вулиць Пасічної і Пимоненка у Львові, де Villa Magnolia стане першим кроком до втілення масштабного задуму».

Villa Magnolia  займає площу територією понад 1 гектар, на якій зараз тут розташовано 6 малоповерхових компактних будинків. Між собою вони сполучаються ефектними 2-поверховими таунхаузами. Така геометрія комплексу формує захищений, вільний від автомобілів та міського гамору простір. Житловий комплекс органічно вписано у навколишній ландшафт, в якому домінує багато зелені. Візитною карткою Villa Magnolia є пишні магнолієві дерева, що оточують будинки з усіх сторін, тим самим створюючи додаткове естетичне задоволення мешканцям. Ідею новаторського переосмислення архітектури Львова 20-30-х років у сучасній забудові було реалізовано у співпраці з проектною майстернею Бєляєвих.

Поділися з друзями: