OKKO GROUP - Official Website
Loading...
OKKO GROUP - Official Website

500 мільйонів гривень на підсилення ДШВ – ОККО та Повернись живим запустили 3-й етап ОКО за ОКО

500 мільйонів гривень на підсилення ДШВ – ОККО та Повернись живим запустили 3-й етап ОКО за ОКО
Feb 1, 2024

Мережа ОККО і Фонд «Повернись живим» планують придбати 10 бойових комплексів – Пульстронів -  для підрозділів десантно-штурмових військ у рамках ініціативи ОКО ЗА ОКО 3.0, яка стартувала 1 лютого. До складу одного такого комплексу входить понад 40 одиниць зброї та техніки. Зокрема, міні-шарки та інші розвідувальні дрони, безпілотні бомбардувальники та FPV-дрони з бойовими частинами, пікапи, рації, прилади нічного бачення. Вартість одного Пульстрона становить 50 мільйонів гривень. Загальна вартість проєкту – 500 мільйонів гривень.

Склад комплексів узгоджено з керівництвом Десантно-штурмових військ. За попередніми оцінками, кількості боєприпасів та ударних дронів в одному Пульстроні вистачить для виконання бойових завдань одного підрозділу упродовж півроку.

«Ми давно вже обрали для себе ключовим напрямком допомоги – підсилення ЗСУ. Як відповідальний бізнес наша компанія від початку повномасштабного вторгнення вже спрямувала на допомогу війську та відновлення країни понад 1,3 млрд грн. Зокрема, в межах першого етапу ОКО за ОКО ми забезпечили артбригади та розвідбати 25 розвідкомплексами «ШАРК», в межах другого –  акумулювали 400 млн грн на зброю для ТрО. Тепер перед нами ще амбітніша мета - 500 млн гривень на комплекси виявлення та знищення для 10 підрозділів ДШВ. Тому ми знову запускаємо Pulls помсти», – коментує віцепрезидент ОККО з маркетингу Василь Дмитрів.

Механіка акумулювання коштів на Пульстрони залишається такою ж, як і під час попередніх етапів ОКО ЗА ОКО. Із кожного літра пального Pulls, проданого на АЗК ОККО, компанія перераховує по 1 гривні в Фонд «Повернись живим». Крім того, усі охочі можуть додатково задонатити на спеціальний рахунок Фонду.

«Наш новий проєкт — це рекордний за сумою збір Фонду та бізнесу. Пів мільярда гривень, які ми спільно акумулюємо, витратимо на допомогу рідним для мене Десантно-штурмовим військам. Забезпечимо роти ударних безпілотних авіаційних комплексів (РУБАК) у 10 підрозділах ДШВ. Безпілотники показують високу ефективність, а РУБАКи частково забирають на себе функцію артилерії і за сприятливих умов можуть суттєво змінювати театр бойових дій»,— коментує заступник директора Фонду «Повернись живим», ветеран Олег Карпенко.

Загалом у межах цієї ініціативи планується придбати:

  • 4 100 FPV-дронів з денними та нічними камерами і бойовою частиною;
  • 120 нічних бомбардувальників Кажан і R-34 з бойовою частиною;
  • 40 розвідувальних БпЛА MINI SHARK із денною і тепловізійною камерами;
  • 40 коптерів Mavic 3 More Combo і 40 коптерів Matrice 30 T з усіма необхідними комплектуючими;
  • 70 нових пікапів;
  • 70 приладів нічного бачення для водіїв;
  • 200 автомобільних і портативних радіостанцій.

Усе майно вже законтрактовано і передаватиметься військовим в міру отримання. Очікується, що перші комплекси надійдуть на озброєння ЗСУ вже у квітні.

Share with friends: