OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт
Завантаження...
OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт

50 мільйонів гривень на перший Пульстрон зібрано

50 мільйонів гривень на перший Пульстрон зібрано
4 бер. 2024 р.

У лютому 2024-го мережа АЗК ОККО і Фонд «Повернись живим» оголосили про чергову спільну ініціативу –  ОКО ЗА ОКО 3 – з метою придбати 10 бойових комплексів Пульстронів для підрозділів десантно-штурмових військ. Станом на 4 березня ініціатори разом з клієнтами мережі закумулювали перші 50 мільйонів гривень на закупівлю першого Пульстрона. Попереду ще дев’ять.

Пульстрони передаватимуться ротам ударних безпілотних авіаційних комплексів (РУБАК), що діють у складі ДШВ. Ці військові формування здатні здійснювати повний цикл бойових операцій: виявлення ворога, відстеження його логістики, супровід, знищення, відбиття штурмів, контрбатарейна боротьба, знищення фортифікаційних споруд, розмінування та багато іншого. РУБАКи частково забирають на себе функцію артилерії, і за сприятливих умов можуть суттєво змінювати інтер’єр театру бойових дій.

Нагадуємо, що на придбання комплексів для розвідки та знищення - Пульстронів - мережа ОККО перераховує по 1 гривні з кожного проданого літра пального Pulls. Крім того,  ініціативу можна підтримати і задонативши на спеціальний рахунок Фонду «Повернись живим».  

Довідково:

Пульстрон – це бойовий комплекс для розвідки і знищення противника, до складу якого входить понад 40 одиниць зброї та техніки. Це, зокрема, FPV-дрони з бойовими частинами різного радіусу дії, денні і тепловізійні, камікадзе та багаторазові; ударні безпілотники класу «бомбер» — «Кажан» і R-34; розвідувальні дрони MINI SHARK, коптери Mavic 3 та Matrice 30 T, а також пікапи, рації, прилади нічного бачення та інше майно.

«ОКО ЗА ОКО 3 — це уже третя спільна ініціатива мережі ОККО та Фонду компетентної допомоги армії «Повернись живим». У рамках першого етапу, який завершився у квітні 2023 року, ЗСУ передано 25 розвідувальних комплексів ШАРК сумарною вартістю 350 мільйонів гривень. У рамках другого етапу «Озброїмо ТрО до зубів» було закумульовано 400 мільйонів гривень на зброю для сил тероборони. Завершився цей етап у грудні 2023-го і станом на сьогодні бригадам уже передано усю партію з 200 одиниць кулеметів, а також перші партії мінометів і гранатометів.

Поділися з друзями: