OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт
Завантаження...
OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт

Директор IT-департаменту ОККО Сергій Лесько - BEST CIO 2023 у номінації «Роздрібна торгівля»

Директор IT-департаменту ОККО Сергій Лесько - BEST CIO 2023 у номінації «Роздрібна торгівля»
11 черв. 2024 р.

Директор департаменту інформаційних технологій ОККО Сергій Лесько переміг у номінації «Роздрібна торгівля» всеукраїнського конкурсу ІТ-директорів BEST CIO 2023. Компетентне журі обрало його переможцем з трьох фіналістів, серед яких – представники «Фокстрот» і «Львівхолод».

Церемонія нагородження переможців у 8 номінаціях відбулася 3 червня в Театрі на Подолі у Києві. Сергій Лесько у своїй промові подякував IT команді ОККО, яка налічує понад 150 спеціалістів, зазначивши, що без них ця перемога була б неможливою.

Всеукраїнський конкурс BEST CIO проводиться виданням «Комп'ютерний Огляд» з 2008 року. У конкурсі беруть участь керівники ІТ-департаментів, які визначають політику використання та впровадження інформаційних технологій у своїх компаніях, а також контролюють відповідні бізнес-процеси. Претенденти представляють проєкти, реалізовані командами за відповідний рік.

Конкурсантів BEST CIO оцінює журі, до складу якого входять представники організаторів і партнерів, експерти ринку, а також низка ІТ-директорів, які стали переможцями конкурсів минулих років.

Поділися з друзями: