OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт
Завантаження...
OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт

HR команда Концерну Хлібпром здобула престижну нагороду — Премію HR-бренд 2023

HR команда Концерну Хлібпром здобула престижну нагороду — Премію HR-бренд 2023
27 жовт. 2023 р.

Надважливий проєкт «Ефективність як культура високих результатів», втілений в нашій Компанії у 2023 році, визнаний незалежним професійним та шанованим журі премії найкращим серед проєктів понад 60 авторитетних учасників в номінації: Культурний код компанії.

Досвід Концерну Хлібпром у правильній побудові системи управління досягнення цілей для підвищення ефективності, зростання бізнесу та людей, які в ньому працюють, дозволив створити культуру прозорості оцінки результату, вмотивованості кожного працівника на своєму рівні до кращих показників. Кращих не у порівнянні з іншим працівником, а з самим собою, з власними результатами попереднього періоду. Після впровадження проєкту пройшов лише один квартал, проте він вже показав свою ефективність, а відтепер ще й здобув визнання серед української HR спільноти!

Детальніше про проєкт, який дозволяє швидше розвиватися та досягати поставлених цілей, можна послухати у виступі Директора з персоналу та звʼязків з громадськістю Дмитерко Олени під час презентації проєкту.

Поділися з друзями: