OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт
Завантаження...
OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт

Концерн Хлібпром встановив рекорд за кількістю нагород на Виставці харчової промисловості 2018

Концерн Хлібпром встановив рекорд за кількістю нагород на Виставці харчової промисловості 2018
7 трав. 2018 р.

Нещодавно завершила свою діяльність Виставка харчової промисловості та упаковки, в якій Концерн Хлібпром традиційно брав участь. Цьогорічне представлення продукції одного з найбільших виробників хлібобулочних виробів України не лишилось непоміченим учасниками заходу.

За підсумками конкурсу, який проходив у рамках виставки, Концерн Хлібпром отримав чимало нагород. У номінаціях були представлені 87 взірців продукції найбільших виробників хлібобулочних виробів України: ПрАТ «Концерн Хлібпром», ПАТ «Київхліб», ТОВ «Київський пекарний дім», ТОВ «Перший столичний хлібозавод», ТОВ НВФ «Авенсіс», ТОВ «Одеський коровай», Українсько-іспанське ТОВ «Урожай», ПрАТ «Херсонський хлібокомбінат». Серед них конкурсна комісія з 10 представників обирала найкращі.

Хліби «Житня насолода», «Фінський» та «Шведський» були визнані кращими серед українських заварних хлібів із суміші житнього та пшеничного борошна. Струдель змаком та струдель з яблуками – кращими здобними хлібобулочними виробами. Печиво «Граноллі» з шоколадом та злаками – кращим борошняним кондитерським виробом.

Високу оцінку отримали й дизайни упаковок продукції Концерну Хлібпром. Кращими дизайнами упаковок для борошняних кондитерських  виробів були визнані дизайни упаковки круасанів ТМ «2go», міні-круасанів ТМ «2go» та печива «Граноллі» з журавлиною та полуницею.

Поділися з друзями: