OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт
Завантаження...
OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт

Майже 94 тонни речей для вимушених переселенців

Майже 94 тонни речей для вимушених переселенців
24 черв. 2022 р.

За перше півріччя 2022 року на АЗК мережі ОККО клієнтами та співробітниками зібрано майже 94 тонни вживаних речей. Одяг, взуття та постільну білизну було передано на потреби переселенців та мешканцям міст, постраждалим під час бойових дій.  

Допомогу отримали вже 200 сімей у Бородянці, Броварах та інших міст Київщини. Також передача речей організована у центрі біженців у Дніпрі та Дніпропетровській області. У Львові зібрані речі з контейнерів отримували за особистим зверненням внутрішньо переміщені особи, малозабезпечені сім’ї та безпритульні. Благодійні фонди – партнери ОККО у даному проєкті – «Емаус-Оселя» та «Добрий самарянин», як і раніше взяли на себе сортування та передачу зібраних речей потребуючим.

 «Пам’ятаємо – будь яка допомога зараз важлива. Ми не можемо залишатись осторонь проблем  тих людей, хто був змушений залишити свої домівки та починати життя наново. Дякуємо всім, хто долучається до благодійності та передає придатні речі тим, хто цього потребує»,  керівник департаменту корпоративних комунікацій ОККО Ярослава Полякова.

Наразі в мережі ОККО продовжують діяти 26 контейнерів – по 9 у Львові та Києві, 3 контейнера встановлені в Дніпрі, по два – в Одесі та Запоріжжі, та один – в Харкові. Усі адреси АЗК можна подивитись тут. Кожен бажаючий може запакувати, принести й залишити тут чисті речі: одяг, взуття, постільну білизну.

Це не перший і не єдиний соціальний проєкт компанії, який діє на сьогодні. Лише за період лютий-травень загальний обсяг допомоги наданої за сприяння компанії на потреби оборони й підтримки потерпілих від війни склав вже більше 50 млн грн.

Поділися з друзями: