OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт
Завантаження...
OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт

Мережа ОККО інвестувала понад 10 мільйонів гривень у контроль якості скрапленого газу

Мережа ОККО інвестувала понад 10 мільйонів гривень у контроль якості скрапленого газу
1 бер. 2019 р.

Одразу дві нові сучасні лабораторії тепер контролюватимуть якість скрапленого газу у мережі АЗК ОККО. Перша з них працює у складі Золочівської газонаповнювальної станції (Львівська обл.), яку компанія ввела в експлуатацію торік. Друга – розміщена на території ГНС у Бородянці (Київська обл.), де ОККО зберігає значну частину запасів газу. В облаштування лабораторій та закупівлю високоточного імпортного обладнання мережа інвестувала понад 10 мільйонів гривень.

У складі газових лабораторій працює контрольно-вимірювальне обладнання від таких визнаних виробників як Agilent (США),  SDM (Італія),  Linetronic (Швейцарія) та ін. Таким чином, тепер контролери якості можуть в оперативні терміни перевірити проби скрапленого газу за приблизно 10 параметрами. Ключовими з них є октанове число, компонентний склад, тиск насиченої пари й залишок після випаровування, вміст води й сірки. Аналіз компонентного складу, для прикладу, в лабораторії робиться упродовж 1 години, вміст води визначається за 1,5 години.

У січні 2019 року обидві лабораторії успішно пройшли державну акредитацію на відповідність вимогам ДСТУ EN/ IEC 17025:2006 у Національному агентстві України з акредитації. Тож тепер вони можуть проводити перевірки пального на замовлення  сторонніх клієнтів, а не тільки обслуговувати потреби мережі ОККО.

«За останні 5 років обсяги реалізації газомоторного пального в Україні зросли приблизно удвічі. Але водночас істотно зріс і тіньовий сегмент у торгівлі газом, – коментує керівник департаменту контролю якості мережі ОККО Алла Сидорович. – Щоб запобігти потраплянню некондиційного продукту у нашу мережу, надійно забезпечувати наших клієнтів та В2В-партнерів якісним газовим пальним, ми значно посилили заходи контролю та збільшили відбір проб як безпосередньо з LPG-модулів на АЗК ОККО, так і в тих пунктах, де приймаємо й зберігаємо основні обсяги придбаного скрапленого газу».  

Поділися з друзями: