OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт
Завантаження...
OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт

Мережа ОККО розпочала новий етап соціального проекту «Благаю, живи! Безпека на дорозі»

Мережа ОККО розпочала новий етап соціального проекту  «Благаю, живи! Безпека на дорозі»
8 лют. 2019 р.

7 лютого стартував щорічний національний проект мережі АЗК ОККО «Благаю, живи! Безпека на дорозі»*. Цього разу компанія закликає водіїв та пішоходів відмовитися від використання смартфонів та інших ґаджетів під час дорожнього руху. Завдяки спеціально розробленому VR-тесту відвідувачі заправок ОККО у 5 містах країни та на трасі Київ-Одеса побачать, до яких наслідків може призвести листування, зйомки сторіз та серфінг в інтернеті учасників дорожнього руху. Турне містами України триватиме до кінця березня.

«Статистика Всесвітньої організації охорони здоров’я говорить про те, що у середньому кожна четверта аварія у світі спричинена відволіканням уваги водіїв та пішоходів від дороги. Пильність ми втрачаємоу тому числі й через телефон. В Україні проблема, на жаль, не менш актуальна, ніж у світі. Щоб переконатись у цьому, достатньо лише подивитися навколо. Саме тому у цьому році ми зупинились на темі невикористання ґаджетів,розповідає керівник департаменту корпоративних комунікацій мережі АЗК ОККО Ярослава Полякова.Ми дуже сподіваємося, що наш Благун та його заклик «Благаю, не відволікайся» змусить замислитись кожного з нас – і тимчасовий «детокс» переросте в постійне правило життя».

У Києві проект розпочався одразу на трьох АЗК – просп. Академіка Палладіна, 33, просп. Генерала Ватутіна, 5 та вул. Дніпровська Набережна, 8. Далі за графіком – АЗК мережі у Львові, Харкові, Дніпрі, Одесі та на трасі Київ-Одеса.

У кожному місті протягом 2-х днів завдяки спеціальному обладнанню відвідувачі заправних комплексів зможуть зануритися у віртуальний світ дорожнього руху та взяти участь у повчальному тесті. Сценарій ролика побудований таким чином, що глядач самостійно зможе обирати варіанти розвитку подій і впливати на фінал. Щоб прожити всі ймовірні ситуації, гостям знадобиться до 8 хвилин.

Більш детальну інформацію про дати, місця та час проведення активації можна дізнатись тут.

Поділися з друзями: