OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт
Завантаження...
OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт

Мережа «ОККО» підтримує розвиток дитячого скелелазіння

Мережа «ОККО» підтримує розвиток дитячого скелелазіння
15 лист. 2016 р.

Мережа АЗК «ОККО» неодноразово долучалася до проектів, які популяризують здоровий спосіб життя, захоплення спортом і фізичною культурою. Зокрема, минулого року президент компанії Віталій Антонов був одним з ініціаторів відкриття у Львові сучасного критого скеледрому The Wall. Зараз з метою популяризації цього спорту серед молодих львів'ян за підтримки «ОККО» створено дитячу скелелазну команду. В жовтні юні скелелази вже вперше виступили на загальнонаціональних змаганнях – Чемпіонаті України та Відкритому чемпіонаті Одеси зі скелелазіння серед підлітків. А 12 листопада львівська команда за підтримки «ОККО» взяла участь у дитячому скелелазному фестивалі Junior Climbing Jam, що проходив у Києві.

Для більшості дітей зі збірної це були перші в житті змагання. І хоча призових місць малеча не посіла, однак достойно представили Львів на національному рівні. Збагатившись досвідом та спортивним азартом, юні скелелази починають активну підготовку до нових турнірів.

«Скелелазіння – це не просто спорт, а своєрідна школа, яка допомагає виховати характер, сформувати командний дух та орієнтацію на результат, – коментує Віталій Антонов, президент мережі «ОККО», кандидат у майстри спорту з альпінізму та скелелазіння. – Здолати вершину не просто: скелелазіння змушує напружувати сили та розум, постійно робити вибір, вчить помилятися та виносити з цього урок, йти вперед, незважаючи на перешкоди, і зрештою переходити на новий рівень. І заклавши цей «фундамент» ще у дитячому віці, з роками ми побачимо не лише сильних спортсменів, а й чемпіонів по життю».

Стати членом дитячої збірної може кожна дитина віком від 5 до 16 років, що тренується у The Wall. Організацією занять для маленьких скелелазів займаються професійні тренери, серед яких – неодноразові призери національних та світових змагань, в тому числі з досвідом підготовки національної збірної України до виступів на чемпіонатах світу. Враховуючи особливості кожної дитини, вони розробляють індивідуальний графік занять, допомагаючи правильно спланувати навантаження для максимально ефективного розвитку. А далі все залежить від бажання та наполегливості юних спортсменів. Заняття проходять під контролем інструкторів у повній безпеці, адже скеледром обладнаний найсучаснішим спорядженням світових виробників.

Як розповідає головний тренер команди, чемпіон України 2015 року та бронзовий призер Кубка світу 2008 року Станіслав Клешньов, скелелазіння дуже корисне для здоров’я дітей, воно добре розвиває всі групи м’язів, рефлекси та моторику, зміцнює кістки й суглоби, розвиває просторове мислення. Займатися можуть діти з різними фізичними особливостями, в т.ч. The Wall має досвід організації занять з дітьми, котрі мають діагноз ДЦП. Окрім персональних тренувань, тут працює Школа скелелазіння, до якої можна записатися ще з дитсадкового віку.

«До появи The Wall у Львові ніхто професійно не займався дитячим скелелазінням. Жодної дитини-скелелаза з регіону не було на престижних змаганнях, – коментує Станіслав Клешньов. – The Wall – не єдиний скеледром у Львові, але активно виховувати дітей в культурі скелелазіння першими почали ми. Дуже важливо, що в Україні є бізнес, який нам готовий у цьому допомагати, готовий інвестувати у юнацький спорт, у здорове дитинство».

Критий скеледром The Wall, на базі якого тренується львівська дитяча команда, є сьогодні найсучаснішим об’єктом такого типу в Україні. Він працює у бізнес-центрі «Технопарк» (Львів, вул. Героїв УПА, 72, корпус 40), займаючи загальну площу у 250 квадратних метрів, на якій облаштовано 50 трас різної складності. Скеледром The Wall має абразивне покриття, укомплектований надсучасним сертифікованим спорядженням та розбитий на кілька тематичних зон. Зокрема, тут є зона розминки, боулдерингова ділянка, дитяча штучна скеля і зона високих трас (до 14 метрів). На скеледромі можна тренуватися як з верхньою, так і з нижньою страховками. Таким чином, кожен любитель активного відпочинку – чи професійний спортсмен, чи аматор – в залежності від вподобань та поставленої перед собою мети може знайти собі на The Wall вершину до снаги.

Поділися з друзями: