OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт
Завантаження...
OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт

Музика Івасюка в додатку Fishka допоможе зібрати 30 мільйонів гривень на протезування українців

Музика Івасюка в додатку Fishka допоможе зібрати 30 мільйонів гривень на протезування українців
1 лист. 2023 р.

Програма лояльності Fishka розпочала інтерактивний благодійний проєкт «ФІШКОГРАЙ», мета якого зібрати 30 мільйонів гривень для реабілітаційного центру «Незламні» (Unbroken). Центр займається протезуванням і реабілітацією захисників та захисниць України та цивільних осіб, які втратили кінцівки внаслідок бойових дій. А допоможе ініціаторам проєкту у зборі коштів музика композитора Володимира Івасюка, автора невмирущої «Червоної Рути».

«Понад 90 тисяч українців втратили кінцівки від початку повномасштабного вторгнення. І на жаль, ця кількість збільшується. Тому ми вирішили, що маємо зробити свій внесок у протезування незламних українців. Механіка збору відрізняється від класичних, оскільки, крім благодійної складової, містить і просвітницьку. Ми пропонуємо зануритися в музику геніального Володимира Івасюка, яка звучить на народних інструментах. Ці мелодії мене пронизують до мурах, особливо потужне звучання колісної ліри, що надає впевненості у перемозі та незламності нашої нації. Щоб це відчути, потрібно спробувати», — ділиться Ольга Семчук, керівниця програми лояльності Fishka.

Долучитися до ініціативи може кожен, хто зробить покупку з карткою Fishka у партнера програми лояльності. Після цього треба перейти на сторінку проєкту «ФІШКОГРАЙ» — з головного екрану мобільного додатку Fishka, поколихати телефон і прослухати одну з мелодій Івасюка, яка виконується на автентичних народних інструментах. Користувачам пропонується вгадати назву композиції, а Fishka разом з партнером Mastercard за кожну таку спробу переказуватимуть донати для центру «Незламні». Якщо відповідь правильна, сума доната буде від 3 до 1000 гривень (величина генерується випадковим чином), якщо ні – благодійний переказ становитиме 1 грн. За оплату платіжною карткою Mastercard на ОККО можливість вгадати мелодію та згенерувати донат надається двічі. Більше покупок з Fishka — більше донатів на протезування незламних українців.

«Місія Unbroken: лікувати, протезувати та реабілітувати українців в Україні. Наша команда щодня працює над тим, аби створити нашим захисникам і захисницям найкращі умови для відновлення. Для тих, хто втратив кінцівки, це реально за наявності якісних функціональних протезів.  І саме з допомогою цього проєкту ми зможемо подарувати нашим пацієнтам можливість повернутися до максимально повноцінного життя», — коментує Володимир Федоров, заступник директора з розвитку та залучення інвестицій Першого медоб’єднання Львова, на базі якого відкрито реабілітаційний центр «Незламні».

 

Довідково:

Як працює «ФІШКОГРАЙ»:

  • клієнт робить покупку з карткою Fishka у партнера програми лояльності
  • переходить у проєкт «ФІШКОГРАЙ» у мобільному додатку Fishka
  • cлухає музичний твір Володимира Івасюка, колихаючи телефон
  • вгадує мелодію, а Fishka разом з Mastercard переказують донат на протезування

Як ще можна долучитися до ініціативи:

  • переказати бали в розділі «Fishka Благодійність» у додатку (Fishka Pay) або на сайті Fishka — проєкт «Протезування незламних українців»
  • також можна задонатити кошти за допомогою сервісу monobank “Банка” на Благодійну організацію «Благодійний фонд «Медичні інновації», що опікується Реабілітаційним центром «Незламні»

Детальніша інформація – на сторінці проєкту.

Поділися з друзями: