OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт
Завантаження...
OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт

На конкурсі КСВ-кейсів «Концерн Галнафтогаз» здобув нагороду за корпоративну дитячу кімнату

На конкурсі КСВ-кейсів «Концерн Галнафтогаз» здобув нагороду за корпоративну дитячу кімнату
14 груд. 2016 р.

«Концерн Галнафтогаз» (мережа АЗК «ОККО») був визнаний одним із переможців Всеукраїнського конкурсу кейсів корпоративної соціальної відповідальності завдяки проекту з облаштування дитячої кімнати в центральному офісі у Львові. Цей проект був публічно представлений 12 грудня на щорічній Національній конференції «Бізнес, що змінює країну» й отримав нагороду за вклад у досягнення гендерної рівності.

Організатором конференції та конкурсу кейсів виступив Центр «Розвиток КСВ». Проекти учасників оцінювало журі, до складу якого увійшли авторитетні міжнародні експерти. Загалом в конкурсі взяло участь 46 КСВ-кейсів від українських компаній, 14 з яких отримали відзнаки у різних номінаціях.

Як зазначила у своєму виступі на конференції менеджер зі сталого розвитку «Концерну Галнафтогаз» Анна Тиховська, практика відкриття корпоративних дитячих кімнат широко розповсюджена в країнах Євросоюзу і США, але майже не застосовується в Україні. Хоча таке рішення мотивує багатьох людей – насамперед, матерів, котрі працюють, – до ефективнішої роботи, дозволяє їм краще поєднувати професійні обов’язки та сімейні цінності. Важливо зазначити, що й сама ініціатива відкриття дитячої кімнати вийшла від однієї з працівниць компанії, молодої мами. Провівши внутрішнє опитування, в компанії зрозуміли, що зацікавлені у такому проекті й багато інших батьків.

За останні три роки гендерний склад працівників у мережі «ОККО» істотно змінився. Зокрема, частка жінок у період з 2013 по 2015 рік зросла з 41% до 54%, а саме їм частіше доводиться поєднувати роботу з доглядом за дітьми. Тому функціонування корпоративної дитячої кімнати є дієвим інструментом забезпечення рівних можливостей кар’єрного росту та професійного розвитку для усіх співробітників компанії, незалежно від гендерної приналежності.

У результаті в квітні 2016 року у Львові в центральному офісі компанії було відкрито корпоративну дитячу кімнату, де працівники можуть упродовж робочого дня залишати своїх дітей віком від 3 до 12 років під наглядом вихователя. За період з квітня по жовтень 2016 року її відвідували майже 200 дітей. Найчастіше послугами дитячої кімнати користувалися у літній період та в час канікул.

Приміщення дитячої кімнати розділене на 2 зони, які облаштовано з урахуванням потреб дітей різного віку: навчальну – з партами та книжками, а також  ігрову –  з  розвиваючими настільними іграми. Вихователь доглядає за молодшими дітьми та допомагає школярам робити уроки. Поряд на поверсі облаштовано окремий дитячий санвузол. При вході в кімнату встановлено полички для змінного взуття.

«Для компанії дитяча кімната – це повноцінний елемент корпоративної культури, в якій створюються всі необхідні умови для комфортної та ефективної роботи співробітників. Ми раді бачити, що проект «живе»: співробітники приводять діток, розуміючи, що це дійсно зручно. А ми як компанія створюємо всі необхідні умови, щоб дітям було цікаво і весело проводити час поряд з батьками», - коментує директор «Концерну Галнафтогаз» Назар Купибіда.

Поділися з друзями: