OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт
Завантаження...
OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт

«ОККО Агротрейд» збільшила фінансову підтримку АПК на 60%

«ОККО Агротрейд» збільшила фінансову підтримку АПК на 60%
15 квіт. 2019 р.

У поточному сезоні компанія «ОККО Агротрейд» з холдингу OKKO Group уже надала сільськогосподарським виробникам понад 400 мільйонів гривень на проведення весняних польових робіт. Це на 60% більше, ніж було станом на початок квітня минулого року.

Підтримку від «ОККО Агротрейд» АПК-виробники отримують як матеріально-технічними, так і фінансовими ресурсами на умовах форвардної програми, яка передбачає, що розраховуватимуться аграрії після того, як зберуть урожай. Такі умови приваблюють дедалі більше потенційних партнерів у галузі. Як звертає увагу генеральний директор «ОККО Агротрейд» Олександр Ніколенко, у попередньому сезоні компанія отримала приблизно 200 заявок від аграріїв на участь у форвардній програмі, а зараз їх надійшло уже 370 — на загальну суму понад 5 мільярдів гривень.

Розгляд частини заявок ще триває, так само, як продовжують надходити нові. Тому в компанії не сумніваються, що зможуть перевищити результат минулого маркетингового року, упродовж якого було профінансовано проектів в аграрному секторі майже на 1 мільярд гривень.

«Участь у форвардній програмі позбавляє аграріїв необхідності одномоментно акумулювати значні фінансові ресурси на придбання пального та міндобрив (а це приблизно 50% у собівартості всіх польових робіт) та ще й забезпечує гарантований збут продукції за справедливою ціною, — ПОЯСНЮЄ ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР «ОККО АГРОТРЕЙД» ОЛЕКСАНДР НІКОЛЕНКО.  При цьому ми пропонуємо сільгоспвиробникам ресурс дешевший, ніж у банку, і гнучкіші умови відшкодування. Майже всі партнери, які працювали з нами торік, продовжили співпрацю й у 2019-му. Чимало з них фактично стали нашими бренд-амбасадорами, оскільки за їхніми рекомендаціями до нас прийшли нові клієнти».

 

Поділися з друзями: