OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт
Завантаження...
OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт

ОККО допомагає пальним Чернігову та деокупованим містам Київщини

ОККО допомагає пальним Чернігову та деокупованим містам Київщини
3 черв. 2022 р.

Мережа ОККО започаткувала черговий, уже четвертий, проєкт допомоги тим, хто захищає чи відбудовує нашу країну і хто потерпів від війни. Компанія виділила 220 тисяч літрів пального для потреб відновлення інфраструктури Чернігова та низки міст Київської області – Ірпеня, Гостомеля, Бучі, Ворзеля, Бородянки.

Перші партії нафтопродуктів у рамках цієї ініціативи компанія  відвантажила наприкінці травня. Проєкт триватиме два місяці. У грошовому виразі обсяги цієї цільової допомоги перевищать 12 мільйонів гривень. Але все пальне місцеві громади отримають безкоштовно.

«Для усіх українців Буча, Ірпінь, Чернігів та решта адресатів нашої допомоги – не просто  географічні назви, а міста-герої. Вони зазнали багато горя і руйнувань під час масованих обстрілів з боку російської армії чи тимчасової окупації. Тепер, коли ворога відкинуто, хочемо долучитися до їх відновлення», – каже керівник департаменту корпоративних комунікацій ОККО Ярослава Полякова.   

Нагадаємо також, що з перших днів війни компанія розпочала партнерство з благодійним фондом «Повернись живим», який багато років поспіль допомагає Збройним силам України. ОККО продовжує забезпечувати пальним волонтерські та громадські організації, які здійснюють евакуацію населення з місць бойових дій, перевозять гуманітарну допомогу. Допомогу пальним отримали й підрозділи ДСНС, медики, інші підприємства й організації, які забезпечують життєдіяльність країни. Крім того, на АЗК безкоштовно готують хот-доги й каву для захисників і захисниць України, що несуть службу в гарячих точках. Загальний розмір допомоги наданої за сприяння компанії на потреби оборони й підтримки потерпілих від війни станом на кінець травня склав 47,9 млн. грн.

Поділися з друзями: