OKKO GROUP - Official Website
Loading...
OKKO GROUP - Official Website

ОККО допомагає пальним Чернігову та деокупованим містам Київщини

ОККО допомагає пальним Чернігову та деокупованим містам Київщини
Jun 3, 2022

Мережа ОККО започаткувала черговий, уже четвертий, проєкт допомоги тим, хто захищає чи відбудовує нашу країну і хто потерпів від війни. Компанія виділила 220 тисяч літрів пального для потреб відновлення інфраструктури Чернігова та низки міст Київської області – Ірпеня, Гостомеля, Бучі, Ворзеля, Бородянки.

Перші партії нафтопродуктів у рамках цієї ініціативи компанія  відвантажила наприкінці травня. Проєкт триватиме два місяці. У грошовому виразі обсяги цієї цільової допомоги перевищать 12 мільйонів гривень. Але все пальне місцеві громади отримають безкоштовно.

«Для усіх українців Буча, Ірпінь, Чернігів та решта адресатів нашої допомоги – не просто  географічні назви, а міста-герої. Вони зазнали багато горя і руйнувань під час масованих обстрілів з боку російської армії чи тимчасової окупації. Тепер, коли ворога відкинуто, хочемо долучитися до їх відновлення», – каже керівник департаменту корпоративних комунікацій ОККО Ярослава Полякова.   

Нагадаємо також, що з перших днів війни компанія розпочала партнерство з благодійним фондом «Повернись живим», який багато років поспіль допомагає Збройним силам України. ОККО продовжує забезпечувати пальним волонтерські та громадські організації, які здійснюють евакуацію населення з місць бойових дій, перевозять гуманітарну допомогу. Допомогу пальним отримали й підрозділи ДСНС, медики, інші підприємства й організації, які забезпечують життєдіяльність країни. Крім того, на АЗК безкоштовно готують хот-доги й каву для захисників і захисниць України, що несуть службу в гарячих точках. Загальний розмір допомоги наданої за сприяння компанії на потреби оборони й підтримки потерпілих від війни станом на кінець травня склав 47,9 млн. грн.

Share with friends: