OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт
Завантаження...
OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт

OKKO Group інвестує 100 мільйонів гривень у власний парк зерновозів

OKKO Group інвестує 100 мільйонів гривень у власний парк зерновозів
10 черв. 2019 р.

 Холдинг OKKO Group розширює свою присутність на ринку перевезень зерна автомобільним транспортом. Упродовж 2017-2018 років він придбав 20 транспортних одиниць для перевезення зернових та насіння, а до 1 липня планує збільшити парк ще на 25 одиниць. Після цього загальний обсяг інвестицій холдингу у проект становитиме близько 100 мільйонів гривень.

«За останні 5 років Україна стабільно експортує по 40 мільйонів тонн зерна в рік з тенденцією до росту, відповідно зростає й потреба у перевезенні таких вантажів до елеваторів, портів, залізничних станцій, – коментує департамент корпоративних комунікацій холдингу OKKO Group. –  Зерновози доцільно використовувати на відтинках з коротким логістичним плечем, а також як альтернативний варіант транспортування, оскільки на ринку відчувається нестача залізничних вагонів для перевезення зернових культур».

За 2018 рік зерновози OKKO Group перевезли майже 70 тисяч тонн продукції, налагодивши партнерство  з провідними агрохолдингами України. У 2019 році компанія сподівається значно поліпшити торішній результат за рахунок нарощування транспортного парку й позитивного досвіду попередньої співпраці з клієнтами. Тим більше, що бренд ОККО для багатьох партнерів уже є гарантією того, що товар буде доставлено надійно, вчасно, без втрат.

Поділися з друзями: