OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт
Завантаження...
OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт

ОККО інвестувала ще 3,5 мільйони євро в оновлення автопарку

ОККО інвестувала ще 3,5 мільйони євро в оновлення автопарку
3 квіт. 2024 р.

Мережа АЗК ОККО продовжує оновлювати свій парк транспортних засобів для перевезення нафтопродуктів. Компанія уклала новий контракт з шведським виробником авто Scania на придбання 22 автомобільних тягачів SUPER R 460. 8 цих машин уже в Україні, решта прибуде найближчим часом. Крім того, мережа додатково придбала 10 напівпричепів-цистерн марки Everlast. Загалом на ці придбання компанія спрямувала більше 3,5 мільйона євро.

«Ми отримуємо значний економічний ефект від роботи власного автотранспортного підрозділу. Це дає змогу знизити витрати на зовнішні перевезення, уникнути затримок з постачанням та забезпечити максимальний контроль над логістикою. Як результат, якість та вчасність обслуговування наших клієнтів і нашої мережі АЗК тримаємо на найвищому рівні»,коментує Віктор Філоненко, керівник автотранспортного напрямку ОККО.

Наразі у складі транспортного підрозділу ОККО працює 16 автоколон у різних регіонах держави, а це понад 250 одиниць техніки для перевезення пального. За останні кілька років цей парк оновився більш як наполовину, і середній вік машини становить зараз 6 років. Водночас від початку повномасштабного вторгнення мережа ОККО передала для потреб різних військових частин ЗСУ 8 автотягачів, 7 напівпричепів-паливоцистерн та 2 напівпричепи-авіазаправники.

Поділися з друзями: