OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт
Завантаження...
OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт

ОККО надихнулись флешмобом на підтримку ШАРКів: роботу ілюстратора буде покладено в основу муралу

ОККО надихнулись флешмобом на підтримку ШАРКів: роботу ілюстратора буде покладено в основу муралу
18 лист. 2022 р.

Уже незабаром у Києві з’явиться ще один патріотичний мурал. В його основу ляже зображення української ілюстраторки Дарці Зіроньки, яке вона в рамках флешмобу креативної спільноти опублікувала на своїй сторінці у Instagram. Авторка намалювала українського воїна, який тримає на плечі розвідувальний комплекс ШАРК.

«Ми дякуємо за підтримку, нам дуже приємно, що креативна спільнота підтримала нашу з «Повернись живим» ініціативу ОКО ЗА ОКО й запустила флешмоб. Ми надихнулися роботами ілюстраторів і буквально одразу виникла ідея покласти одну з них в основу муралу. Всі роботи прекрасні, патріотичні, сучасні, та потрібно було обрати одну. Вранці вже поспілкувалися з одним із авторів - Дарцею Зіронькою - і запропонували співпрацю,– каже директор департаменту корпоративних комунікацій ОККО Ярослава Полякова.– Впевнені, завдяки такій підтримці ми швидко акумулюємо кошти на придбання 25 сучасних розвідкомплексів для ЗСУ, а після перемоги мурал буде нам всім нагадуванням про згуртованість і патріотизм українців, які пліч-о-пліч стали на захист країни і на фронті, і в тилу».  

Нагадаємо, у рамках проєкту «ОКО ЗА ОКО» буде закуплено 25 розвідувальних комплексів «ШАРК» для потреб Збройних Сил України. Загалом на це потрібно 325 мільйонів гривень. Починаючи з листопада, мережа ОККО перераховує по 1 гривні з кожного літра пального PULLS 95/DIESEL на придбання ШАРКів. Кошти на перший  комплекс вдалося закумулювати уже за перший тиждень ініціативи. Судячи з публічного лічильника на сайті проєкту – кошти зібрано вже на два комплекси. 

ШАРК – це сучасна розробка української компанії «Укрспецсистемс» із партнерами, яка має низку технологічних переваг перед аналогами, здатна ефективно коригувати вогонь артилерії, зокрема й систем залпового вогню HIMARS, та виконувати ще низку бойових завдань. До складу одного комплексу входить наземна станція управління на базі спеціально модифікованого прохідного мікроавтобуса, безпілотні літальних апарати і пускова установка.

Придбані з допомогою українців комплекси «Повернись живим» розподілить, спираючись на поточну ситуацію на фронті та рекомендації Генштабу ЗСУ. Оскільки комплекси є висококласним спеціальним обладнанням, використовувати їх зможуть, зокрема, окремі розвідувальні батальйони, спецпризначенці та підрозділи, які коригують далекобійну артилерію у складі піхотних бригад.

Поділися з друзями: