OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт
Завантаження...
OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт

ОККО разом з клієнтами зібрали понад 200 тонн речей для безпритульних, інтернатів та геріатричних закладів, пацієнтів хоспісів

ОККО разом з клієнтами зібрали понад 200 тонн речей для безпритульних, інтернатів та геріатричних закладів, пацієнтів хоспісів
22 січ. 2020 р.

За 2019 рік у мережі ОККО зібрано майже 209 тонн вживаних речей, які уже передано соціально незахищеним громадянам – безпритульним, мешканцям інтернатів та геріатричних закладів, пацієнтам хоспісів та іншим категоріям – у різних регіонах України. Це найкращий результат за всю історію проекту, який компанія реалізовує вже 7 років поспіль. У 2019 році обсяги збору вживаних речей зросли на третину, порівняно з показником попереднього року.

Мережа ОККО встановлює на своїх АЗК спеціальні контейнери, де кожен з клієнтів, заїжджаючи на заправку, може принагідно залишити вживаний одяг, взуття, постіль тощо. Наразі у мережі такі контейнери встановлено на 23 автозаправних комплексах у 6 містах – Києві, Львові, Одесі, Дніпрі, Харкові, Маріуполі. Адреси АЗК можна подивитись тут.

Проект здійснюється у співпраці з волонтерськими та благодійними організаціями, які вивозять вживані речі з заправок, сортують їх і безкоштовно розподіляють поміж тими, хто цього потребує.  Нині партнерами ОККО є «Емаус-Оселя», «Україна без меж», «Добрий самарянин» та «Допомагаємо». Компанія готова розвивати таку ж соціальну діяльність і в інших регіонах.

«Контейнери на заправках –  вирішення декількох проблем одразу: і нове життя старих речей, і підтримка тих, хто потребує допомоги. А ще, це можливість для кожного нашого клієнта та колег стати благодійником, допомогти іншому,каже Ярослава Полякова, керівник департаменту корпоративних комунікацій ОККО.– Ми з радістю спостерігаємо, як з року в рік обсяг допомоги тільки зростає, а отже нам вдається робити світ трішки гуманнішим і кращим».

Нагадаємо, що у 2018 році саме за цей проект мережі ОККО був визнаний переможцем Національного конкурсу бізнес-кейсів із корпоративної соціальної відповідальності «Бізнес, що змінює країну» у номінації «Зменшення нерівності».

Поділися з друзями: