OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт
Завантаження...
OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт

ОККО — у ТОП-50 інноваційних компаній України

ОККО — у ТОП-50 інноваційних компаній України
12 груд. 2019 р.

Щороку журнал «Топ-100» спільно з виданням delo.ua готують рейтинг кращих компаній країни. Цьогоріч фахівці та журналісти обрали компанії, спираючись на їхні інноваційні досягнення. Мережа ОККО у цьому рейтингу увійшла до п’ятірки найбільш інноваційних у галузі ритейлу.

Серед досягнень ОККО укладачі рейтингу в першу чергу звернули увагу на сервіс OKKO Pay, завдяки якому клієнти мережі можуть заправити своє авто безпосередньо біля паливної колонки за допомогою смартфона. З 2018 року завдяки сервісу клієнти мережі також можуть  придбати каву та омивач.

Рейтинг 50 інноваційних компаній сформовано як узагальнений результат даних із трьох різних джерел – читацького голосування на сайті delo.ua, оцінок редакційної колегії й оцінок ринкових експертів. Головні критерії, за якими оцінювалися компанії, – це інноваційність продуктів, інноваційність управління бізнес-процесами й масштаб інновацій. На першому етапі укладачі рейтингу розглядали понад 160 українських бізнесів. Із них в остаточний шорт-лист потрапили 50 найкращих. Разом із ОККО звання лідерів інновацій у галузі ритейлу отримали Сільпо, АТБ-Маркет, Comfy та Rozetka.

Поділися з друзями: