OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт
Завантаження...
OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт

ОККО – в ТОПі кращих роботодавців України

ОККО – в ТОПі кращих роботодавців України
14 серп. 2020 р.

Видання «ТОП-100. Рейтинги крупнейших» спільно з виданням delo.ua щорічно готують рейтинг кращих роботодавців України. 2020 рік не став виключенням.

В новому журналі «ТОП-100» представлені успішні кейси про те, як компанії вибудовують бренд роботодавця: керують людським капіталом, розвивають, навчають і мотивують персонал.

Компанія ОККО посіла 7 місце у рейтингу кращих роботодавців України. Серед досягнень ОККО укладачі рейтингу оцінили систему навчання співробітників, програму розвитку персоналу "Кар'єрний ліфт", програму безкоштовного медичного страхування, наявність спеціальних знижок в національній програмі лояльності Fishka, компенсацію оренди житла співробітникам з інших міст. Також експерти відзначили роботу кімнати «Грифончики», яка працює за принципом дитячого садочку у центральному офісі компанії у Львові і дозволяє співробітникам з маленькими дітьми комфортно поєднувати сім’ю і роботу.

У лонг-лист увійшло понад 140 компаній, серед яких і були обрані кращі. Загальна оцінка складалась з голосування читачів на сайті Delo.ua, експертного журі і редколегії, які звертали увагу на позиціонування компанії на ринку праці, просування привабливого образу роботодавця, репутацію компанії, фінансову платоспроможність, програми соціальної відповідальності, наявність освітніх програм для розвитку співробітників.

Поділися з друзями: