OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт
Завантаження...
OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт

Повідомлення про придбання компанією Fairfax акцій «Страхової компанії «Універсальна»

Повідомлення про придбання компанією Fairfax акцій «Страхової компанії «Універсальна»
16 серп. 2019 р.

Страхова компанія «Універсальна» повідомляє про те, що компанія Fairfax Financial Holdings Limited (Канада) отримала згоду Антимонопольного Комітету України на придбання контрольного пакету акцій Страхової компанії «Універсальна». Європейський Банк Реконструкції та Розвитку є акціонером Страхової компанії «Універсальна» з 2011 року і має намір залишитися міноритарним акціонером разом з Fairfax. На даному етапі угода в процесі документального оформлення, в тому числі й отримання необхідних погоджень від державних органів.

 Ніяких змін в операційній діяльності та менеджменті Страхової компанії «Універсальна» не планується.

  • Fairfax - холдингова компанія, яка через мережу власних компаній, здійснює інвестиційний менеджмент, страхування майна та відповідальності, перестрахування. Більш детальну інформацію про Fairfax можна знайти на сайті www.fairfax.ca.
  • ЄБРР - багатосторонній банк, який підтримує розвиток приватного сектору та підприємницьких ініціатив у 38 країнах на трьох континентах. Акціонерами банку є 69 країн, а також ЄС і Європейський Інвестиційний Банк. Більш детальну інформацію про ЄБРР можна знайти на сайті www.ebrd.com/home.
  • СК «Універсальна» входить в ТОП-10 страхових компаній України за обсягами зібраних страхових премій та має розгалужену регіональну мережу по всій території країни. Компанія є однією з небагатьох, яка має 10-річний досвід проходження міжнародного аудиту в аудиторських компаніях «Великої четвірки».

Більш детальну інформацію про «Універсальну» можна знайти на сайті www.universalna.com/pro-kompanyu.

 

 

Поділися з друзями: